KiurLab Tar and Glue Remover TARPEN 20L

KiurLab Tar and Glue Remover TARPEN 20L


 • KiurLab Tar and Glue Remover TARPEN 20L produkt usuwa smołę asfalt i klej.JPG
Cena1280.00 zł
W promocji1025.00 zł
Najniższa
cena z 30 dni
1025.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentKiurlab
Status Dostępny
usuwanie smoły, usuwanie kleju, usuwanie asfaltu, trudne zabrudzenia

Chcesz szybko i skutecznie usunąć żywicę, asfalt lub smołę z lakieru lub felgi? A może masz tego typu zabrudzenia na szybach? Spokojnie, za chwilę problem będziesz mieć już z głowy. Wystarczy, że wykorzystasz nasz tar and glue remover. Do tej pory usuwanie żywicy i smoły z lakieru mogło być mozolne – teraz to przeszłość. Sprawdź!

Czym jest tar and glue remover?
Tar and glue remover to środek chemiczny służący do usuwania asfaltu, kleju, bitumu i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń z powierzchni metalu, szkła, gumy i tworzyw sztucznych. Nie musisz trzeć zabrudzeń ani wykorzystywać opalarki do podgrzania zanieczyszczeń. Wystarczy spryskać, poczekać i zetrzeć rozpuszczoną żywicę. Tar and glue remover Tarpen marki KiurLab świetnie radzi sobie też z klejem po naklejkach. Dzięki niemu nie będzie już żadnych problemów z uporczywymi pozostałościami po oklejonym aucie czy usuwanej naklejce z rejestracją.

Zalety tar and glue remover Tarpen marki KiurLab

 • wyższy poziom bezpieczeństwa — Tarpen został stworzony na bazie naturalnej terpeny pomarańczowej, która wykazuje wyjątkową skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń bitumicznych. Jest bezpieczniejsza w użyciu niż inne tego typu środki na bazie rozpuszczalników, a oprócz tego ma przyjemny cytrusowy zapach.
 • szybkość działania — aktywacja produktu następuje już po kilku sekundach od zaaplikowania
 • skuteczność i niezawodność — produkt dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami na dużych powierzchniach 
 • długi czas wysychania — dzięki wolnemu odparowywaniu produkt po zaaplikowaniu może pracować na lakierze nawet kilka minut

Jak używać Tar and glue removera Tarpen marki KiurLab?
Tar and glue remover to silny środek chemiczny o specjalistycznym zastosowaniu. Należy go używać zgodnie z instrukcją dołączoną do produktu. Podczas pracy zadbaj o dobrą wentylację pomieszczenia, używaj rękawiczek, maski oraz okularów ochronnych.

Zalecenia przed użyciem:

 • Przed użyciem potrząśnij butelką, aby wymieszać zawartość.
 • Sprawdź działanie środka na niewidocznym elemencie czyszczonej powierzchni, aby wyeliminować ryzyko jej uszkodzenia.
 • Podczas pracy unikaj nasłonecznionych miejsc mogących znacząco przyspieszyć odparowywanie Tarpeny z czyszczonej powierzchni.

Sposób użycia Tar and glue remover Tarpen marki KiurLab

 • Rozpyl preparat na suchą powierzchnię z odległości około 10 cm.
 • Po kilku minutach spłukaj obficie wodą pod ciśnieniem lub zetrzyj zabrudzenie przy użyciu mikrofibry.
 • W razie potrzeby powtórz czynności.
 • Po zakończeniu pracy przepłukać trigger czystą wodą, w przeciwnym wypadku może dojść do jego uszkodzenia. Uważaj, aby woda z triggera nie dostała się do produktu. Po użyciu preparatu zalecamy dokładne umycie samochodu szamponem do aut.
scroll up