Meguiar's Pro Hybrid Ceramic Sealant 468ml

Meguiar's Pro Hybrid Ceramic Sealant 468ml


  • Meguiar's Pro Hybrid Ceramic Sealant 500ml  trwały sealant.JPG
Cena199.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentMeguiars
Status Dostępny

Meguiar’s M27 Hybrid Ceramic Sealant jest specjalnie dostosowaną, zaawansowaną formułą zapewniającą sealantowi w mleczku profesjonalną trwałość, dzięki najlepszej dostępnej technologii Hybrid Ceramic. Podstawą tego hybrydowego sealant’a ceramicznego jest prawdziwe SiO2 zastosowane w formule w celu zapewnienia wyjątkowej trwałości w niezwykle łatwym w użyciu formacie. Można go nakładać tak jak wosk samochodowy, ręcznie lub za pomocą polerki dual action, ale ma wydłużony czas utwardzania, dzięki czemu można go nakładać na cały pojazd przed wycieraniem. Ta całkowicie nowa formuła została opracowana od podstaw, zapewniając olśniewający połysk i gładkość. Można ją nakładać jako wyjątkowo trwałą samodzielną powłokę ochronną lub na inny wosk, sealant a nawet folię ochronną PPF dla dodatkowej ochrony. Jest nie tylko bardzo łatwy w nakładaniu i wycieraniu, ale również bezpieczny dla plastikowych elementów wykończeniowych a także naklejek i nie pozostawia żadnych plam ani białych pozostałości. Meguiar’s M27 Pro Hybrid Ceramic Sealant jest dostępny w opakowaniach o pojemności 468 ml i 3780 ml.

ZAAWANSOWANA FORMUŁA SI02: Hybrydowy sealant ceramiczny z formułą Si02 zapewnia jak dotąd nasze najbardziej trwałe profesjonalne zabezpieczenie lakieru
DO STOSOWANIA NA LAKIERZE LUB FOLII OCHRONNEJ PPF: Niesamowity połysk, gładkość i perlenie wody na lakierze i folii ochronnej PPF
NIE POZOSTAWIA BIAŁEGO NALOTU: Nie brudzi plastikowych elementów wykończeniowych ani naklejek
ŁATWY W UŻYCIU: Może być nakładany w słońcu i jest bardzo łatwy do wytarcia
METODA APLIKACCJI: ręcznie, za pomocą polerki (orbitalnej, oscylacyjnej)

SPOSÓB UŻYCIA: DOBRZE WSTRZĄSNĄĆ. Aby osiągnąć najlepszy rezultat najpierw użyj Meguiar’s D1801 Wheel & Paint Iron DECON oraz Meguiar’s Professional Detailing Clay (C2000/C2100), a następnie wykonaj przynajmniej jeden krok korekcji lakieru, aby przygotować lakier do zastosowania M27. Nałóż niewielką ilość produktu na aplikator, a następnie nałóż cienką, równą warstwę produktu nanosząc kolejne zachodzące na siebie pasma tak, aby zapewnić równomierne pokrycie lakieru. Pozostaw produkt na minimum 2-5 minut do wyschnięcia zanim usuniesz pozostałości. Aby usunąć pozostałości produktu użyj czystych ręczników Meguiar’s X2020 Supreme Shine Microfiber Towel, obracając je za każdym razem suchą stroną, aż do całkowitego wytarcia preparatu. Całkowite utwardzenia M27 następuje w ciągu 24 godzin.

PROFESJONALNA PORADA: Do konserwacji M27 użyj Meguiar’s M799 PRO Hybrid Ceramic Bead Booster w celu zoptymalizowania wydajności i trwałości powłoki.

UWAGA: M27 cechuje unikalna technologia samorozprowadzania – jeśli natychmiast po ostatecznym wytarciu na powierzchni pozostanie delikatna mgiełka produktu, nie przejmuj się tym. W ciągu 15 minut produkt utworzy na powierzchni równomierną warstwę, maksymalnie zwiększając połysk i ochronę. Jeśli smugi pozostaną, użyj czystego ręcznika, aby usunąć nadmiar produktu. Nie zaleca się stosować w zakładach lakierniczych. M27 jest bezpieczny dla lakierów i folii ochronnych PPF, ale może nadawać niepożądany połysk matowym powierzchniom.

Tylko do użytku profesjonalnego.

scroll up