SOFT99 Dark & Black Wax

SOFT99 Dark & Black Wax


  • SOFT99 Dark & Black Wax  Twardy wosk z carnaubą, wosk hybrydowy, powłoka polimerowa, ochrona lakieru, nadanie połysku, ciemne lakiery, pomysł na prezent.PNG
  • dark and black wax
  • SOFT99 Dark & Black Wax  Twardy wosk z carnaubą, wosk hybrydowy, powłoka polimerowa, ochrona lakieru, nadanie połysku, ciemne lakiery, pomysł na prezent.PNG
  • dark and black wax
Cena76.99 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentSoft99
Status Dostępny
Twardy wosk z carnaubą, wosk hybrydowy, powłoka polimerowa, ochrona lakieru, nadanie połysku, ciemne lakiery, pomysł na prezent

SOFT99 Dark & Black Wax to idealny produkt dla posiadaczy pojazdów z ciemnym lakierem, dla których liczy się wysoki połysk! Świetnie sprawdza się w okresie wiosenno-letnim.

Twardy wosk do pielęgnacji lakierów ciemnych i czarnych (lakierów typu metalik, lakierów perłowych i mikowych). Zaletą produktu jest nadanie wysokiego połysku bez powstawanianierówności. Tworzy solidną, odporną na wysokie temperatury powłokę ochronną lakieru o właściwościach hydrofobizujących. Produkt można stosować również na lakierowanych powierzchniach zderzaków i lusterek.

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem należy upewnić się czy preparat jest odpowiedni do danego koloru lakieru.
1. Przed aplikacją spłukać wodą piasek, pył i inne zabrudzenia z karoserii. Pozostałą na karoserii wodę wytrzeć.
2. Nałożyć odpowiednią ilość preparatu na czystą gąbkę i rozprowadzić równomiernie na karoserii, tworząc cieńką warstwę.
3. Pozostawić do wyschnięcia na około 5-10 minut, następnie zetrzeć czystym, suchym ręcznikiem. Pozostawienie preparatu na karoserii na dłuższy czas może sprawić, że preparat stanie się trudny do wytarcia lub może to doprowadzić do powstawania plam lub uzyskania nierównomiernej barwy. 
 4. Preparat szybko wysycha, dlatego należy przechowywać szczelnie zamknięty. Po użyciu dokładnie umyć ręce mydłem.

Rada Detailera:

Co 2-3 mycie umyj powierzchnię kwaśnym szamponem i uzupełnij wosk Quick Detailerem jednocześnie podbijając wygląd lakieru.

Doskonałymi zamiennikami są min.:

House of Wax Sapphire 100ml

Deturner Solid Wax Carnauba & Quartz 50g

COLLINITE 915 Carnauba Paste Wax 355g

Prostaff Gloss Car WAX GOLD - wosk z carnaubą

Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Wax

SONAX Premium Class Wosk - wosk z carnaubą

scroll up