ADBL - logo - P 021C przycięte 1000

Produkty ADBL

ADBL to czołowy producent chemii samochodowej. Jako jedni z nielicznych kontrolują i doglądają całego procesu produkcji - od pomysłu, aż po tworzenie własnych opakowań. W swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki samochodowe, akcesoria oraz narzędzia. Używane są one nie tylko przez profesjonalistów w auto detailingu, ale również przez pasjonatów oraz inne osoby, które stawiają na wysoką jakość i skuteczność.  

ADBL sklep

W naszym sklepie z kosmetykami samochodowymi marka ADBL zadomowiła się na dobre. Dodatkowo, coraz bardziej rozpycha się na półkach, wprowadzając co chwilę interesujące nowości. W swoim asortymencie posiadają już: szampon samochodowy, aktywną pianę, wosk w płynie, hydrowosk, quick detailer, a także czernidło do opon, kwas do felg, odżywki do plastików, mikrofibry, rękawice do mycia. Od niedawna posiadają również maszyny polerskie Dual Action Roller 9mm w rewelacyjnym zestawie, Roller o skoku15mm a także całą gamę padów polerskich kompatybilnych z systemami polerskimi Dual Action oraz rotacyjnymi.
Najmłodszym dzieckiem firmy ADBL jest maszyna polerska rotacyjna, silna, lekka, komfortowa podczas pracy.
Zastanawiamy się, jakie jeszcze niespodzianki przygotował dla nas w tym roku ADBL.

Bestsellery od ADBL:

Vampire LiquidTar and Glue Remover, Clay Sponge, Frost Eater, APC PRO, Interior WOW, Puffy Towel XL, Synthetic Spray Wax, Glass CleanerShampoo

PAMIETAJ !!!

Wybierając produkty marki ADBL, wspomagasz Polska gospodarkę, ponieważ jest to nasz rodzimy producent najlepszej chemii samochodowej.  

ADBL Recipe for Overtaking.

scroll up