Untitled-1

ADBL - Kosmetyki samochodowe

ADBL to czołowy producent chemii samochodowej. Jako jedni z nielicznych kontrolują i doglądają cały proces produkcji, od pomysłu aż po produkcję własnych opakowań. W swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki samochodowe, akcesoria oraz narzędzia. Używane są przez profesjonalistów w autodetailingu, pasjonatów oraz osoby, które stawiają na jakość i skuteczność.

ADBL Sklep

W naszym sklepie z kosmetykami samochodowymi marka ADBL zadomowiła się na dobre. Dodatkowo coraz bardzie rozpycha się na półkach, wprowadzając co chwile nowości. W swoim asortymencie posiadają już: szampon samochodowy, aktywną piane, wosk w płynie, hydrowosk, quick detailer, czernidło do opon, kwas do felg, odzywki do plastików, mikrofibry, rękawice do mycia.

Bestsellery od ADBL:

Vampire Liquid, Tar and Glue Remover, Clay Sponge, Frost Eater, APC PRO, Interior WOW, Puffy Towel XL, Synthetic Spray Wax, Glass Cleaner.

PAMIETAJ !!!

Wybierając produkty marki ADBL wspomagasz Polska gospodarkę, ponieważ jest to nasz rodzimy producent chemii samochodowej. ADBL Recipe for Overtaking.
scroll up