Gąbki i Rękawice

Gąbki i Rękawice do mycia auta

Co zrobić, aby mycie samochodu nie kończyło się uciążliwymi i mało estetycznymi smugami na karoserii? Chcesz wiedzieć, jak uniknąć drobnych zarysowań i innych efektów nieodpowiedniej techniki mycia? Zamiast czyszczenia samochodu przy użyciu automatycznych myjni samochodowych, skorzystaj z asortymentu do mycia auta, dzięki któremu wprowadzisz skuteczne i bezpieczne zasady dbania o samochód:

  1. Mycie samochodu organizuj w niezbyt gorący dzień, aby spowolnić odparowywanie wody z rozgrzanej karoserii.

  2. Do mycia karoserii używaj specjalnego środka czyszczącego, który nie rysuje lakieru i nie wpływa negatywnie na podzespoły.

  3. Do mycia używaj gąbki zaprojektowanej specjalnie do tego zadania.

 

Profesjonalne gąbki do mycia samochodu

Czy wiesz, że komfortowe mycie dużych powierzchni samochodu zapewni tylko właściwa gąbka do mycia samochodu? Duża powierzchnia gąbki do mycia auta i jej ergonomiczny kształt ułatwiający wygodny chwyt to gwarancja wydajności czyszczenia i łatwości stosowania. Nie bez znaczenia jest materiał, z którego jest wykonana. Powinien być on wysokiej jakości, aby czyszczenie karoserii było skuteczne.

Gąbka do mycia karoserii powinna być wyjątkowo sprężysta, wykonana z wysokogatunkowego materiału, co gwarantuje kilkukrotne wydłużenie żywotności gąbki.

Najlepsza rękawica do mycia auta

Jaka jest najlepsza rękawica do mycia auta? Taka, której użycie zabezpieczy lakier i elementy auta przed zarysowaniami i niszczeniem. Właściwy produkt umożliwia wchłanianie brudu rysującego lakier i zapobiega uszkodzeniu powłoki lakieru. Wybierz rodzaj rękawicy, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Rękawica do mycia samochodu z mikrofibry

Wykorzystywana często do użytku domowego mikrofibra to tkanina wykonana z supercienkiej syntetycznej przędzy. Miliony mikroskopijnych włókien sprawiają, że tkanina pochłania 7 razy więcej wody, niż sama waży. Dzięki temu, wykorzystując rękawicę z mikrofibry do mycia samochodu lub polerowania karoserii zawsze uzyskujesz zadowalający efekt czyszczenia.

Włókna mikrofibry doskonale przyciągają kurz i brud, a dzięki swojej elastyczności dopasowują się do mytego obszaru karoserii i docierają do najtrudniej dostępnych miejsc.

Wełniana rękawica do mycia samochodu

Wełniana rękawica bezpiecznie umyje Twój samochód z kurzu, błota, brudu drogowego i nie tylko! Odpowiedniej długości delikatne włosy zatrzymują brud głęboko w rękawicy, aby uniknąć przeciągania zanieczyszczeń po lakierze.

Rękawice wełniane doskonale sprawdzają się w połączeniu z silnie pieniącymi szamponami do aut, przenosząc mycie samochodu na zupełnie inny, wyższy poziom luksusu! Bez kłaczków i zarysowań — po prostu doskonałe rezultaty i pełne zadowolenie. Rękawica nadaje się do użytku domowego, a także do stosowania w profesjonalnych myjniach.

scroll up