Osuszanie

Osuszanie samochodu

Niezbędną częścią pielęgnacji i konserwacji jest umiejętność osuszania samochodu po umyciu. Jeśli chcesz, aby mycie i inne zabiegi pielęgnacyjne, które serwujesz swojemu samochodowi, nie poszły na marne, a lakier był wolny od smug i kłaczków, używaj właściwych produktów do osuszania samochodu. Zapewnij swojemu pojazdowi wypolerowane i nieskazitelne wykończenie bez użycia suszarek w myjni bezdotykowej. Zadbaj nie tylko o nieskazitelny wygląd Twojego auta, ale, co równie ważne, spraw, by lakier samochodowy dłużej cieszył oko błyszczącą taflą bez zarysowań i zacieków.

Osuszanie auta po myciu

Jak osuszyć auto, aby nie doprowadzić do plam i zacieków, które sprawią, że cały Twój wysiłek i pieniądze pójdą na marne? Ważne jest, abyś wiedział, jak prawidłowo umyć, a następnie wysuszyć samochód, by końcowy efekt pracy nad wyglądem Twojego samochodu cieszył Twoje oko.

Jak osuszyć samochód szybko i skutecznie

Dobrze wiesz, że jeśli po prostu pozostawisz samochód do wyschnięcia, ryzykujesz powstawanie smug i zacieków na lakierze powstałych w wyniku użycia twardej wody. Nieestetyczne zacieki i plamy spowodowane wodą potrafią być bardziej frustrujące od samych zabrudzeń. Przecież nikt nie lubi, gdy cała praca idzie na marne.

Ręczniki do osuszania samochodu

Najlepszymi materiałami do produkcji ręczników gwarantujących dobre osuszenie auta jest bawełna lub mikrofibra. Świetnie wchłaniają wodę i nie zostawiają przy tym kłaczków. Aby skutecznie pozbyć się wody z lakieru, zwróć uwagę na gęstość i rodzaj tkaniny, z której wykonany jest ręcznik. Te dwie cechy decydują o jego jakości.

Profesjonalne ręczniki do osuszania powierzchni karoserii mają odpowiednie wykończenie. Jeśli decydujesz się na korzystanie ze zwykłej szmatki czy ręcznika, ryzykujesz zadrapania, które mogą łatwo powstać podczas zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych.

Mikrofibra do osuszania auta

Czy wiesz, że mikrofibra jest jednym z najprzyjaźniejszych materiałów dla lakieru Twojego samochodu? Przy pomocy mikrofibry nie tylko łatwo zbierzesz nadmiar wody, ale również nie zarysujesz lakieru, czy innych delikatnych elementów nadwozia. Mikrofibra z łatwością dotrze do trudno dostępnych miejsc i zakamarków jak lusterka, czy klamki. Auto spa bez mikrofibry? To po prostu niemożliwe.

Ircha po umyciu samochodu

Poszukujesz produktu o świetnych właściwościach czyszczących? Super chłonnego i poręcznego? Miękka i bardzo łatwo absorbująca wodę ircha spełni Twoje wymagania. To unikalne połączenie mikrofibry i PVA daje bardzo skuteczne narzędzie do suszenia samochodu po myciu. Łatwość pochłaniania wody z karoserii spowoduje, że na lakierze nie dostrzeżesz smug i nieestetycznych plam, a zacieki przestaną być Twoim problemem.

Więcej informacji znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

scroll up