Opryskiwacz i Pianownice

Opryskiwacze ciśnieniowe i Pianownice

Jeśli mycie samochodu kojarzy Ci się z wężem ogrodowym i wiadrem mydlin, porzuć te wyobrażenia. O wiele prostszym i wygodniejszym sposobem na umycie samochodu na błysk są pianownice i opryskiwacze ciśnieniowe. Oszczędzają czas i wodę, ale także eliminują ryzyko wcierania brudu w karoserię.

Nawet jeśli nie pasjonujesz się detailingiem, posiadanie myjki ciśnieniowej i pianownicy sprawi, że szybko zauważysz świetne efekty mycia auta, a praca będzie szybsza, łatwiejsza i da lepsze rezultaty.

Opryskiwacz ciśnieniowy do mycia samochodu

Opryskiwacz ciśnieniowy to bardzo przydatne urządzenie, które ułatwi Ci Twoje detailingowe prace przy samochodzie. Standardowy opryskiwacz jest wyposażony w zbiornik, dźwignię i dyszę, która rozpyla środek czyszczący.

Dużą zaletą opryskiwacza ciśnieniowego jest równomierne rozpylanie preparatu. Opryskiwacz jest często używany z wykorzystaniem chemii detailingowej, a regulacja strumienia pozwoli Ci dostosować ilość preparatu do konkretnego rodzaju pracy.

Pianownica ręczna do mycia samochodu

Pianownica ręczna to nieskomplikowany w obsłudze produkt, który pozwala pokryć samochód ładną, grubą warstwą aktywnej piany, dzięki czemu preparat myjący może dłużej reagować z brudem. Zamiast ciągle zanurzać rękawicę lub gąbkę w wiadrze pełnym niespienionego płynu, użyj prostej pianownicy, by następnie bez problemów zmyć zalegający brud.

Mieszanie produktu odbywa się w zamontowanej butelce, więc myjąc samochód, zużywasz mniej szamponu do auta i wody, jednocześnie osiągając lepsze rezultaty. Pianownica to mniejsza szansa, że brud z powrotem dostanie się na karoserię.

Opryskiwacz i pianownica 2 w 1

Efektywne mycie samochodu za pomocą jednego urządzenia? To możliwe, jeśli zaopatrzysz się w sprzęt typu 2 w 1, który łączy wszystkie zalety opryskiwacza i pianownicy. Urządzenie pozwala pokryć karoserię aktywną pianą, by już za chwilę zmienić się w opryskiwacz, który sprawi, że Twój samochód będzie nie do poznania. Odpowiednia pojemność zbiornika (1 lub 2 l) to wygoda dla użytkownika. Po prostu wybierz wygodny dla siebie model.

Adaptery i akcesoria do produktów myjących innych marek

Jeśli jesteś już w posiadaniu pistoletu jednej ze znanych marek takich jak Karcher czy Bosch, możesz skorzystać z akcesoriów dzięki adapterom. Właściwy adapter pozwala na podpięcie akcesoriów innych firm dzięki standardowemu przyłączu wykorzystywanemu w myjkach.

Przy wyborze adaptera zwróć uwagę na rodzaj gniazda. Wystarczy, że przed zakupem porównasz rodzaj przyłącza, upewniając się, że adapter będzie pasował.

scroll up