Blue Technology - mierniki lakieru

Blue Technology to polska firma, zajmująca się produkcją profesjonalnych elektronicznych mierników grubości lakieru. Co istotne, każde urządzenie powstaje w Polsce, nie ma tu zatem mowy o przysłowiowej chińszczyźnie. Zamiast tego jest jakość i solidność wykonania, które od razu rzucają się w oczy.

Miernik grubości lakieru od Blue Technology

W naszej ofercie posiadamy sprawdzone w działaniu mierniki producenta, jak chociażby flagowy model miernik lakieru P-10-S-AL - prosty w użyciu, a jednocześnie bardzo zaawansowany technologicznie. Automatycznie wykrywa rodzaj mierzonej powierzchni i precyzyjnie podaje informację odnośnie grubości lakieru. Korzystają z niego przede wszystkim auto detailerzy, ale też sprzedawcy pojazdów oraz lakiernicy.  

Coraz więcej produktów

Oferta Blue Technology ciągle się powiększa, dlatego zachęcamy, byś bacznie obserwował, co nowego pojawi się w naszym sklepie. Zwróć też uwagę na inne dostępne aktualnie modele, jak chociażby Miernik Lakieru MGR-10-S-AL, który charakteryzuje się dużymi możliwościami (jego zakres pomiarowy to od 0 do 1500 µm), ale także bardzo przystępną ceną.  

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania

scroll up