CLEANTECH_LOGO

CleanTech zmienia się w Cleantle


Zacznij na czysto z CleanTechem, polskim producentem wielozadaniowych kosmetyków samochodowych. Stylowe, czarne pojemniki skrywają preparaty, które każdego dnia pomagają tysiącom klientów czyścić i pielęgnować swoje cztery kółka. Co najważniejsze, produkty CleanTech są naprawdę łatwe w aplikacji i stworzone z myślą o bezpieczeństwie powierzchni, dzięki czemu docenią je nawet osoby dopiero zaczynające swoją czystą przygodę z chemią samochodową. Preparat do usuwania owadów, uniwersalny środek czyszczący, zapachy samochodowe?
Wszystkie te produkty ma w swojej ofercie CleanTech, a także oczywiście nasz sklep auto detailingowy. Dużym powodzeniem cieszą się między innymi CleanTech APC, CleanTech Bug Off . Oczywiście to tylko niewielka część oferty firmy… Płynny wosk, czernidło do opon, piana aktywna do mycia wstępnego
Wosk w płynie kupić możesz u nas zarówno w niewielkich pojemnościach, jak i tych naprawdę sporych, jak choćby 5-cio litrowy Cleantech Easy One Spray Wax. CleanTech Black Gum to z kolei czernidło do opon, które cieszy się świetną opinią wśród naszych klientów. Podobnie jak aktywna piana do mycia wstępnego CleanTech Citrus Foam, również dostępna w dużym opakowaniu 5l. Produkt do czyszczenia felg, wosk syntetyczny, a może zestaw do tapicerki skórzanej?
W naszej ofercie znajdziesz je wszystkie, a także o wiele więcej innych preparatów do auto detailingu. Zapraszamy do zapoznania się z produktami CleanTech, wśród których z pewnością znajdziesz coś interesującego dla siebie!
scroll up