cleantech
CleanTech Misją CleanTech jest dostarczanie na polski rynek profesjonalnych produktów do auto detailingu. Co istotne, firma sama zajmuje się przeprowadzaniem testów swojej chemii samochodowej oraz akcesoriów do pielęgnacji aut i dokonuje wszelkich niezbędnych ulepszeń. W efekcie mamy do czynienia z produktami najwyższej jakości, które doceniają nawet wyjątkowo wymagający klienci. Warto podkreślić, że wszystkie produkty CleanTech nie tylko przeszły testy jakości, ale też mogą pochwalić się certyfikatami, których wymaga prawo europejskie.

Preparat do usuwania owadów, uniwersalny środek czyszczący, zapachy samochodowe?

Wszystkie te produkty ma w swojej ofercie CleanTech, a także oczywiście nasz sklep auto detailingowy. Dużym powodzeniem cieszą się między innymi CleanTech APC, CleanTech Bug Off oraz kobiecy zapach samochodowy CleanTech Athletic Woman. Oczywiście to tylko niewielka część oferty firmy…

Płynny wosk, czernidło do opon, piana aktywna do mycia wstępnego

Wosk w płynie kupić możesz u nas zarówno w niewielkich pojemnościach, jak i tych naprawdę sporych, jak choćby 5-cio litrowy CleanTech CarnauWax. CleanTech Black Gum to z kolei czernidło do opon, które cieszy się świetną opinią wśród naszych klientów. Podobnie jak aktywna piana do mycia wstępnego CleanTech Citrus Foam, również dostępna w dużym opakowaniu 5l.

Produkt do czyszczenia felg, wosk syntetyczny, a może zestaw do tapicerki skórzanej?

W naszej ofercie znajdziesz je wszystkie, a także o wiele więcej innych preparatów do auto detailingu. Zapraszamy do zapoznania się z produktami CleanTech, wśród których z pewnością znajdziesz coś interesującego dla siebie!
scroll up