colinlite

Collinite

Ta amerykańska firma może pochwalić się ponad osiemdziesięcioletnią historią, powstała bowiem w roku 1936. Od początku za cel postawiła sobie stworzenie niezwykle trwałych wosków, charakteryzujących się najwyższą jakością. Warto dodać, że zarówno wiele lat temu, jak i dziś, woski Collinite produkowane są ręcznie, przy wykorzystaniu odpowiednio wyselekcjonowanych, najlepszych składników. To jakość, która nigdy Cię nie zawiedzie!

 

Wosk w paście, wosk na trudne warunki, mleczko polerskie

W naszym sklepie auto detailingowym posiadamy między innymi COLLINITE 476S Super Double Coat Auto Wax 532g - jeden z najlepszych na rynku wosków w paście, gwarantujący wyjątkową trwałość i świetny połysk. By go nałożyć, nie jest potrzebne ani mocne polerowanie, ani też użycie aplikatora. Warto też zwrócić uwagę na COLLINITE 845 Insulator Wax 473ml - specjalny wosk na trudne warunki, dzięki któremu lakier Twojego auta będzie zawsze odpowiednio chroniony (produkt jest całkowicie bezpieczny również dla lakierów bezbarwnych). Polecamy także COLLINITE 850 Metal Wax 473ml - mleczko polerskie do elementów metalowych, które nie tylko perfekcyjnie je wyczyści, ale też dodatkowo zabezpieczy.  

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Collinite. Nasi eksperci z przyjemnością udzielą Ci wskazówek, jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z wyborem.

scroll up