colourlock

Colourlock Lederzentrum

Colourlock (dawniej Lederzentrum) to lider wśród producentów produktów do czyszczenia, pielęgnacji, renowacji oraz konserwacji wszelkiego rodzaju skóry. Obecnie produkty możecie zakupić w 38 krajach na świecie. Marce Colourlock zaufały zarówno wielkie koncerny samochodowe takie jak BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi jak i producenci mebli, tapicerzy i szerokie grono detailerów. Kosmetyki samochodowe Colourlock znajdziecie na półce każdego profesjonalnego detailing shop’u

Colourlock Sklep

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wachlarz produktów marki Colourlock: mleczka pielęgnujące, odżywki do skór, impregnaty do skóry, tkanin i alcantary. W stałej sprzedaży mamy również preparaty do czyszczenia skóry a wśród nich flagowe produkty:
- Colourlock Strong Cleaner - idealny do czyszczenia skór jasnych, mocno zabrudzonych
- Colourlock Soft Cleaner - idealny do bieżącej pielęgnacji tapicerki skórzanej.

Renowacja Tapicerki Skórzanej

Przed Tobą renowacja tapicerki skórzanej? W naszym sklepie z chemią samochodową, znajdziesz wszystkie potrzebne produkty i akcesoria do renowacji skóry marki Colourlock: farba do skóry, odtłuszczacz, benzyna do skóry, płynna skóra, klej do skóry, szpachla do skóry, pad do szlifowania, szpachelki czy pistolet do malowania.
Zastanawiasz się czym czyścić skórę w swoim aucie i jak ją zabezpieczyć? Z kosmetykami samochodowymi Colourlock, przejdziesz każdy etap krok po kroku, w efekcie otrzymując wyczyszczoną, odżywioną i zabezpieczoną skórę.

Dzięki marce Colourlock Lederzentrum czyszczenie skóry jeszcze nigdy nie było tak proste. 

 

scroll up