colourlock

Colourlock LederzentrumColourlock (dawniej Lederzentrum) to lider wśród producentów preparatów i akcesoriów do czyszczenia, pielęgnacji, renowacji oraz konserwacji wszelkiego rodzaju skóry. Obecnie jego produkty można zakupić w aż 38 krajach na całym świecie. Marce Colourlock zaufały zarówno wielkie koncerny samochodowe, takie jak BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi, jak i producenci mebli, tapicerzy i szerokie grono detailerów. Kosmetyki samochodowe Colourlock znaleźć można na półce każdego profesjonalnego detailing shop’u.    

Colourlock sklep


W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wachlarz produktów marki Colourlock, takich jak: mleczko pielęgnujące, odżywka do skór, impregnat do skóry, tkanin i alcantary. W stałej sprzedaży mamy również preparaty do czyszczenia skóry, a wśród nich flagowe produkty:

- Colourlock Strong Cleaner - idealny do czyszczenia skór jasnych, mocno zabrudzonych,
- Colourlock Soft Cleaner - idealny do bieżącej pielęgnacji tapicerki skórzanej.
   

Renowacja Tapicerki Skórzanej


Czeka Cię renowacja tapicerki skórzanej? W naszym sklepie z chemią samochodową znajdziesz wszystkie potrzebne produkty i akcesoria do renowacji skóry marki Colourlock: farba do skóry, odtłuszczacz, benzyna do skóry, płynna skóra, klej do skóry, szpachla do skóry, pad do szlifowania, szpachelki czy pistolet do malowania.
Zastanawiasz się czym czyścić skórę w swoim aucie i jak ją zabezpieczyć? Z kosmetykami samochodowymi Colourlock, przejdziesz każdy etap krok po kroku, w efekcie otrzymując wyczyszczoną, odżywioną i świetnie zabezpieczoną tapicerkę skórzaną.
 
Dzięki marce Colourlock Lederzentrum czyszczenie tapicerki skórzanej, jeszcze nigdy nie było tak proste. Sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie produkt idealny!
 
scroll up