gliptone

Gliptone - czyszczenia i pielęgnacji skóry

Gliptone to amerykański producent środków do czyszczenia oraz pielęgnacji skóry samochodowej. W naszym sklepie auto detailingowym oferujemy tylko i wyłacznie oryginalne produkty tej marki, oczywiście sprowadzane prosto z USA.   

Gliptone - produkty do pielęgnacji elementów skórzanych

Kupicie u nas odżywki do skóry, mleczka do skóry, szczotki do skór, a także zapach samochodowy świeżej skóry. Produkty dostępne są pojedynczo lub w zestawach. Środki do czyszczenia oraz pielęgnacji skóry nie tylko odżywią ją i wyczyszczą, ale też pozostawią po sobie przyjemny , skórzany zapach, tak charakterystyczny dla każdego zadbanego auta. W zależności od stopnia zabrudzenia oraz stanu tapicerki skórzanej, możesz wybrać zestaw do skóry nowej: jasnej (Gliptone Zestaw GT15 GT13) lub ciemnej (Gliptone Zestaw GT15 GT11); a także do skóry używanej: jasnej (Gliptone Zestaw GT12 GT13) i ciemnej (Gliptone Zestaw GT12 GT11).    

Pamiętaj, że dbałość o elementy skórzane w Twoim aucie to podstawa - nie pozwól, by czas odcisnął na nich swoje piętno i wybierz produkty marki Gliptone. Wiemy, że spełnią one Twoje oczekiwania!

scroll up