good stuff logo

Good Stuff

Good Stuff w dosłownym tłumaczeniu to „dobry towar” i takie właśnie są kosmetyki samochodowe tej firmy. Szeroki asortyment akcesoriów samochodowych oraz auto kosmetyków, które posiada ona w swojej ofercie, zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta sklepu auto detailingowego, ale najważniejsze to to, ze to kolejny Polski producent chemi samochodowej, którego sie nie powstydzimy, produkty te podbijają zagraniczne rynki   

Good Stuff - sklep

Good Stuff to nie tylko kosmetyki samochodowe ale również zestawy do mycia auta: wiadro z pokrywką plus separator brudu – must have każdej osoby, która pragnie zadbać o swój samochód naprawdę profesjonalnie. Piana o neutralnym pH, szampon do mycia auta Bumblebee o przyjemnym, ciasteczkowym zapachu oraz bestseller – Good Stuff Tire Dressing Black Mamba Shine – dressing do opon, zapewniający satynowy look. Dla osób, które wolą matowy wygląd opony mamy produkt Good Stuff Tire Dressing Black Mamba.  

Glinkowanie auta z Good Stuff

Glinkowanie samochodu ułatwi gotowy zestaw Clay Lube Gecko's, w którym znajdziecie glinkę do lakieru oraz lubrykant. Każdy, kto kiedykolwiek zdecydował się na ten zabieg, wie, że potrafi on zdziałać prawdziwe cuda.  

 

Dobra jakość, przystępne ceny

Good Stuff to gwarancja produktów dobrej jakości w super cenie. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z auto detailingiem – mamy coś dla Ciebie: Good Stuff Zestaw „Dobry początek” lub jego rozszerzona wersja Good Stuff Zestaw „Dobry początek" XXL to wszystkie najpotrzebniejsze autokosmetyki i akcesoria przydatne na początek.  

Sprawdź ofertę Good Stuff i wybierz produkty dla siebie. Doradcy Clinic4car z przyjemnością pomogą Ci w podjęciu najlepszych decyzji!  

scroll up