gyeon

Produkty marki Gyeon


Marka ,która powstała na Półwyspie Malajskim, a dokładnie w malowniczym i tętniącym życiem mieście - państwie Singapur. Wyjątkowa marka, która nieustannie stara się być o krok przed rynkiem pielęgnacji aut i nie tylko.
Doświadczenie i pasja w tworzeniu i ulepszaniu produktów utrzymuje tego producenta na czele rynku kosmetyków. Każdy z produktów jest opracowywany, tworzony i udoskonalany w ich własnym laboratorium mieszczącym się w Korei Południowej. Dzięki rozległym rezerwom surowców i opakowań GYEON jest przygotowany na zaspokojenie szybko rosnącego popytu. Korzystając z technicznej wiedzy i doświadczenia swoich pracowników, producent jest również w stanie oferować kosmetyki klientom OEM, umożliwiając markom rozwój i oferowanie własnych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań, receptur. Wszystkie produkty marki GYEON są warte uwagi ale do flagowych artykułów należą:
  • Gyeon CanCoat  - szybka i prosta w użyciu powłoka do lakieru
  • Gyeon WetCoat -  wosk do aplikacji na mokro / sealant
  • Gyeon Bathe -  wysoce skoncentrowany, dobrze czyszczący szampon do mycia autaGyeon leather shield -  wysokiej klasy powłoka do ochronna do tapicerki skórzanej
  • Gyeon Tire Express – prosty w aplikacji, dressing do opon pozostawający satynowe wykończenie
Ofertę firmy Geyon wyróżnia w szczególności orginalny design opakowań, który zwraca wagę klientów na półkach sklepowych.
scroll up