excellence_logo_weiss (1)

Koch - Chemie 

KochChemie to niemiecki producent past polerskich i politur z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku produktów tej kategorii. Początki ich działalności sięgają lat 70-tych poprzedniego stulecia, kiedy to Hans Koch, niezadowolony z jakości dostępnych w tamtych czasach past do polerowania lakieru samochodowego, zaczął eksperymentować we własnym garażu nad wynalezieniem produktu idealnego, spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ten sposób powstała chemia samochodowa ciesząca się uznaniem w świecie auto detailingu aż do dziś. Produktom Koch Chemie zaufały największe koncerny samochodowe takie jak BMW, Mercedes Benz czy VW.  

Koch Chemie - sklep

Na półkach naszego detailing sklepu znajdziesz całą gamę past polerskich Koch Chemie do każdego etapu polerowania. Wśród bestsellerów Koch’a możemy wymienić pastę polerską mocno tnącą KochChemie Heavy Cut 8.02, fioletowy KochChemie Antihologram, który świetnie poradzi sobie na ostatnim etapie polerowania lakieru samochodowego , nie zapomnijmy o pascie sredniotnącej która rewelacyjnie sprawuje sie jako OneStep KochChemie Feinschleifpaste F5.01 Medium Cut 1L, natomiast KochChemie Eulex – to najlepszy na rynku środek do usuwania kleju po naklejkach z samochodu oraz innych powierzchni.  

Środek do plastików, preparat do pielęgnacji tapicerki i inne

W ofercie posiadamy również gąbki do maszyn polerskich, zmywacz silikonowy KochChemie Silicone & Waschsentferner do inspekcji lakieru, środek do pielęgnacji tapicerki skórzanej KochChemie Protect Leather Care oraz KochChemie Nano Magic Plast Care – najlepszy środek pielęgnacyjny do plastików zewnętrznych, który przywróci im dawny wygląd nada głębokiej czerni a także zabezpieczy przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. KochChemie to gwarancja niemieckiej jakości.  

Szukasz naprawdę profesjonalnych produktów do auto detailingu? Postaw na pasty polerskie i politury KochChemie - nie zawiedziesz się!

scroll up