Szkolenia Auto Detailingowe

Kursy Detailingowe Clinic4Car


Prowadziszmyjnię samochodową, warsztat, stację obsługi pojazdów? Chciałbyś rozszerzyć profil swojej działalności o usługi z dziedziny auto detailingu? Skorzystaj z naszej bogatej oferty kursów detailingowych! Tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdego kursanta, oraz fakt, że aż 80% czasu szkolenia to praktyka (sami również jesteśmy praktykami - prowadzimy studio auto detailingu od wielu lat). Co więcej, naukę przeprowadzamy na prawdziwych autach - żadnych makiet!

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu i wyposażeniu studia auto detailingowego, również liczyć możesz na naszą pomoc (a także na moc atrakcyjnych rabatów w sklepie, który prowadzimy).

Szkolenia detailing

Wiedzą warto się dzielić, zwłaszcza gdy mówimy o dziedzinach, które dynamicznie się rozwijają, a autodetailing z pewnością do takich należy. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się na organizowanie szkoleń detailingowych, dzięki którym każda osoba, nawet zupełnie z tematem nieobeznana, w krótkim czasie będzie miała szansę zdobyć o autodetailingu zarówno wiedzę podstawową, jak i bardziej zaawansowaną. Jako jedyna firma w Łodzi prowadzimy ponadto szkolenia akredytacyjne z popularnych na rynku i cieszących się bardzo dużym uznaniem klientów powłok Max Protect oraz Aqua. Szkolenia przez nas prowadzone można, refundować z dofinansowań szkoleniowych i środków Unijnych.
 

Lista szkoleń z auto detailingu

Na chwilę obecną prowadzimy pięć rodzajów szkoleń z auto detailingu - wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Pamiętaj, że w trosce o najwyższą jakość i efektywność nauki, preferujemy szkolenia indywidualne, istnieje możliwość przeprowadzenia kursu z większą ilością kursantów pod warunkiem że są z tej samej firmy, bądź się znają. 

Wszystkie kursy detailingowe w Clinic4Car są certyfikowane.
 

1. Dwudniowe szkolenie z renowacji tapicerki skórzanej

Na szkoleniu tym poznasz rodzaje skór używanych we wnętrzach aut. Dowiesz się, jakie preparaty stosować do ich renowacji, a także w jaki sposób robić to najbardziej efektywnie. Zapoznamy Cię z technikami czyszczenia wszystkich elementów tapicerki, również tych bardzo trudno dostępnych. Dowiesz się, jakich metod i preparatów używać do jakiego typu zabrudzeń. Zdobędziesz także wiedzę na temat, naprawy uszkodzonych elementów skórzanych, wypełnienia ubytków, dobierania kolorów, barwienia tapicerki za pomocą pistoletu lakiernczego  i wszystkiego co jest niezbedne do bezpiecznego przeprowadzania renowacji tapicerki skórzanej

2. Jednodniowy kurs detailingowy - wprowadzenie do auto detailingu dla amatorów (Basic)

Jeśli w dziedzinie autodetailingu jesteś totalnym laikiem, a chciałbyś zobaczyć czy złapiesz bakcyla, a może poprostu chcesz zadbać o samochód we własnym zakresie, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość - po tym jednodniowym szkoleniu wszystko się zmieni! Biorąc w nim udział, dowiesz się, w jaki sposób efektywnie i bezpiecznie umyć pojazd metodą na dwa wiadra. Poznasz techniki dekontaminacji lakieru, użycia glinki, a także preparatów ułatwiających usuwanie opiłków metalicznych, smoły, asfaltu czy owadów z karoserii. Nauczysz się też podstaw polerowania dzięki którym sam wykonasz odświeżenie lakieru czy zaaplikujesz cleaner za pomocą maszyny polerskiej, omowione zostaną również metody poprawnej aplikacji wosków. A to tylko część tematów, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

3) Jednodniowe szkolenie z przygotowania i aplikacji powłok ceramicznych

Powłoki ceramiczne aplikować można nie tylko na lakier pojazdu, ale również na felgi oraz elementy plastikowe. Jak? O tym dowiesz się na naszym szkoleniu. Przekażemy Ci wiedzę teoretyczną (np. tę, która dotyczy dostępnych na rynku powłok ceramicznych), ale przede wszystkim praktyczną (włącznie z całym zestawem specjalnych trików, o których raczej nie przeczytasz w dostępnej na rynku literaturze dotyczącej auto detailingu). Dowiesz się, jak przygotować pojazd do aplikacji powłoki ceramicznej i w jaki sposób położyć ją tak, by efekt końcowy był idealny.

4) Jednodniowe szkolenia akredytacyjne z aplikacji powłok Max Protect i Aqua

Powłoki Max Protect i Aqua to jedne z najbardziej uznanych na rynku polskim preparatów, służących do zabezpieczenia lakieru auta. By jednak móc używać ich komercyjnie, konieczna jest akredytacja. Twój punkt może ją zdobyć, biorąc udział w tym jednodniowym szkoleniu. Dowiesz się o rodzajach powłok i szczególnych właściwościach każdej z nich. Nauczymy Cię, jak przygotować pojazd przed ich aplikacją, a także w jaki sposób perfekcyjnie je nałożyć. Wbrew pozorom nie jest to sprawa prosta, ale bez obaw - wszystko dokładnie Ci wytłumaczymy.

5) Trzydniowe pełny kurs detailingu

Dla osób, które chciałyby poznać tajniki autodetailingu na jednym tylko szkoleniu, oferujemy jego opcję trzydniową. To wystarczająca ilość czasu, by zapoznać Cię z takimi obszarami, jak m.in. techniki poprawnego mycia auta, dekontaminacja lakieru, detailing wnętrza pojazdu, renowacja lakieru i elementów skórzanych, czyszczenie felg, wprowadzenie do polerowania, przygotowanie do nałożenia powłoki lub wosku oraz perfekcyjne zabezpieczenie nimi lakieru. Oczywiście to tylko część przygotowanych przez nas tematów - na naszym trzydniowym szkoleniu dowiesz się o wiele więcej.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
Adres e-mail: biuro@clinic4car.pl
Nr tel.:
798-966-366

Możesz również zakupić VOUCHER na szkolenie detailingowe w formie prezentu na naszej stronie!

Najczęściej wyszukiwane

scroll up