Lakiery i Materiały Lakiernicze

Lakiery samochodowe i materiały lakiernicze

Twoje alufelgi nie błyszczą już tak, jak kiedyś? Chciałbyś odświeżyć kolor zderzaka? Rozważ pomalowanie tych elementów, które według Ciebie wymagają renowacji. Pamiętaj tylko, aby użyć właściwej farby, która nada powierzchni właściwą gładkość, ale również będzie trwała i estetyczna. Większość farb w spray'u nie przylega dobrze do plastikowych powierzchni i może szybko się łuszczyć, odpryskiwać, a na powierzchni mogą tworzyć się nieestetyczne bąbelki. W efekcie powierzchnia będzie wyglądać gorzej niż przed rozpoczęciem pracy. Zatem wybierz odpowiedni lakier samochodowy i do dzieła!

Profesjonalne materiały lakiernicze

Malowanie elementów samochodu nie polega na naniesieniu jakiejkolwiek farby i odczekaniu czasu wspomnianego na opakowaniu. Poszczególne części auta są narażone na różne, często skrajne warunki temperatury, a także smary i kurz, a nawet kosmetyki samochodowe jak pasty polerskie, czy woski. To wszystko ma wpływ na powierzchnię, również tę pomalowaną.

Do wyboru masz profesjonalne farby w sprayu do auto detailingu. Polecane produkty w sprayu w większości przypadków mogą być nanoszone bezpośrednio na malowaną powierzchnię bez uprzedniego użycia podkładów czy uelastyczniaczy.

Lakiery samochodowe matowe i błyszczące

Proponowane przez nas lakiery samochodowe to najczęściej dwie grupy lakierów: lakier do tworzyw sztucznych oraz lakier do felg.

  • Lakiery do felg służą do malowania felg ze stali i aluminium. Mają świetną przyczepnośći wysoką odporność na uderzenia, są odporne na różne substancje chemiczne, kosmetyki samochodowe czy benzynę.
  • Lakiery do zderzaków plastikowych mogą być nanoszone bezpośrednio na oczyszczony zderzak bez użycia podkładu.
  • Lakier strukturalny do plastików gwarantuje Ciszybkoschnącą i dobrze wiążącą powłokę. Z jego pomocą możesz odświeżyć lub odnowić zderzaki plastikowe, listwy i inne elementy plastikowe w samochodzie. Lakier tworzy trwałą strukturalną powłokę w wybranym kolorze.

Dobierz rodzaj lakieru do twojego samochodu

Przed przystąpieniem do malowania zaopatrz się w odpowiednie materiały ścierne. Nie zapomnij też o odtłuszczeniu malowanej powierzchni. W dziale lakiery samochodowe znajdziesz duży wybór farb. W asortymencie dostępne są lakiery samochodowe do różnych powierzchni i w różnych kolorach.

Przejrzyj nasz internetowy sklep lakierniczy

Nasz internetowy sklep lakierniczy w swojej ofercie posiada lakiery samochodowe, materiały polerskie oraz kosmetyki samochodowe do auto detailingu. Sprawdź szeroką ofertę dla naszych klientów indywidualnych.

scroll up