Lakiery w sprayu

Lakiery samochodowe w sprayu

Myjesz, woskujesz, odkurzasz — robisz wszystko, aby Twój samochód błyszczał tak jak w dniu, w którym go kupiłeś. Albo jeszcze bardziej. Dbasz o lakier samochodowy i czyścisz siedzenia na bieżąco, ale dobrze wiesz, że z czasem niektóre elementy samochodu zaczynają mieć ubytki powłoki, a uszkodzenia pojawiające się w niewidocznym miejscu mogą z czasem stać się trudnym do opanowania problemem. Dlatego właśnie powstały specjalne lakiery samochodowe w sprayu — podstawowy produkt naprawczy, z pomocą którego w łatwy i szybki sposób uzupełnisz ubytki powłoki, przywrócisz częściom dawny blask i zabezpieczysz je przed złymi warunkami pogodowymi i dalszym zużyciem.

Lakier samochodowy w sprayu do różnych powierzchni

Niektórzy właściciele samochodów, widząc gdzieniegdzie ubytki powłoki, mogą od razu chcieć skorzystać z drogich usług lakierniczych. Jednak nie zawsze pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego auta, jest oddanie go do warsztatu.

Jednym z łatwych sposobów na przywrócenie ładnego wyglądu samochodu jest rewitalizacja części znajdujących się w pojeździe i wokół niego przy pomocy lakierów samochodowych. Jako eksperci w prostych rozwiązaniach z użyciem lakierów samochodowych, jako podstawowy produkt naprawczy polecamy lakier bezbarwny. Do dyspozycji pozostawiamy Ci też różne rodzaje lakierów samochodowych w sprayu, w tym lakier bazowy, lakier do zderzaków plastikowych oraz lakier do odświeżania felg. Wszystkie powierzchnie w Twoim samochodzie osobowym możesz malować przeznaczonym do tego sprayem oraz wykończyć lakierem bezbarwnym.

Trwałość lakierów samochodowych w sprayu

W naszej ofercie mamy lakiery samochodowe w sprayu przeznaczone do malowania różnych powierzchni samochodów osobowych. Są to produkty trwalsze od farb do metalu czy tworzyw sztucznych. Zazwyczaj akrylowe lakiery schną szybko, tworząc powłokę odporną na typowe dla samochodów zabrudzenia jak smar, a także różne warunki pogodowe.

Jak używać lakierów do samochodu w sprayu?

Każdy zakupiony towar posiada pełną specyfikację ze szczegółowymi informacjami na temat użytkowania i przechowywania. Pamiętaj o właściwym przygotowaniu podłoża do malowania, dokładnym wstrząśnięciu puszki z farbą (możesz też przechowywać ją do góry dnem, aby produkt nie osiadał). Produkty dostępne na naszej stronie możesz nakładać w krótkich odstępach czasu, ponieważ są to lakiery szybkoschnące. Po skończonym malowaniu wyczyść dyszę lakieru w sprayu, obracając pojemnik do góry dnem i naciskając ją, aż wylatywać będzie sam gaz.

scroll up