Lare
 

Lare

Aby spełnić najwyższe nawet wymagania klientów, narzędzia Lare dla lakiernictwa projektowane są i produkowane z najwyższą starannością i dbałością o jakość przez duże J. Marka Lare to efekt ponad dwudziestoletniego doświadczenia właścicieli w branży lakierniczej. Profesjonalne narzędzia wykonywane są według ścisłych europejskich norm, co z kolei owocuje ich bezawaryjną eksploatacją i sprawdzaniem się w działaniu.

Maszyny polerskie Lare

Wśród oferowanych przez firmę produktów znajdziemy maszyny polerskie wysokiej jakości, jak chociażby Lare LR24-125 PRO - zaawansowany technologicznie sprzęt, z progresywnym przyciskiem i bardzo mocnym silnikiem. Może zainteresować Cię również Lare LD12-075 PRO Maszyna polerska Mini DA 12mm z serii profesjonalnej, z płynną regulacją obrotów i wbudowanym wentylatorem. Oczywiście to jedynie przykłady - w naszym sklepie auto detailingowym znajdziesz więcej maszyn polerskich Lare.

Gąbka polerska, latarka inspekcyjna

Zarówno gąbki polerskie, jak i latarki cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Marka Lare również ma je oczywiście w swojej ofercie. Dobrymi przykładami będą chociażby Lare gąbka polerska szyszka oraz LARE latarka inspekcyjna PRO LHL01 (zasilana baterią ładowaną przez USB i świetnie sprawdzająca się przy doborze lakieru).  

Sprawdź pełną ofertę marki Lare w naszym sklepie auto detailingowym - to produkty, którym możesz w pełni zaufać i które nigdy Cię nie zawiodą!

scroll up