logo

LCK

LCK to niemiecki producent chemii samochodowej między innymi do prania i czyszczenia wszystkich masci tapicerek samochodowych. LCK to niemiecka jakość produktów i gwarancja zadowolenia.   

Produkty firmy LCK

Tapicerka Twojego auta jest przybrudzona, a pasy bezpieczeństwa z beżowych stały się ciemne? Dywaniki nie są już pierwszej świeżości? Zastanawiasz się, czym wyprać tapicerkę w samochodzie? Sięgnij po produkty LCK, a wnętrze Twojego auta będzie czyste i pachnące. Skoncentrowany środek do prania LCK Attack EC nadaje się zarówno do prania ekstrakcyjnego, jak również bonetowania podsufitki.

LCK - szczoteczki do skór, pad z mikrowłókna i wiele innych

Znajdziesz u nas także przydatne akcesoria do czyszczenia samochodu takie jak szmatki bawełniane do skór, szczoteczki do skór oraz Fliespad Weisse – specjalny pad z mikrowłókna, zawierający w sobie mikroproszek do czyszczenia – idealny do pasów bezpieczeństwa. W ofercie firmy LCK nie zabrakło również zestawu do czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej  KERALUX LEATHER CARE SET     Produkty LCK cieszą się wśród naszych klientów niesłabnącą popularnością. Świetnie sprawdzają się w działaniu, a na ich jakość po prostu nie można narzekać. Nie zastanawiaj się dłużej - już dziś sięgnij po rozwiązania, jakie oferuje ten niemiecki producent
scroll up