Manufaktura Wosku

Produkty marki Manufaktura Wosku

Manufaktura Wosku to polska firma działająca na rynku od 2017 roku. Ręcznie wyrabiane kosmetyki, oryginalne autorskie receptury, naturalne składniki oraz pasja i wiedza ich twórców zaowocowały w krótkim czasie sukcesem jakim nie może pochwalić się wielu zagranicznych producentów. Manufaktura Wosku powstała jak większość znanych firm w sposób przypadkowy, jako rezultat luźno prowadzonej rozmowy w garażu. Jej temat krążył wokół możności i niemożności wytworzenia w naszym kraju dobrej, satysfakcjonującej i przystępnej cenowo chemii samochodowej.
Panowie w oparciu o swoje 5 letnie doświadczenia w branży chemicznej postanowili nie zwlekać i wziąć się od razu do pracy, czego efektami możemy cieszyć się cały czas. Choć w swoim katalogu Manufaktura Wosku posiada mnóstwo ciekawych pozycji, według nas wartymi uwagi są:
  • Interior Finish HD - naturalny wosk, który odżywi i zabezpieczy elementy wykonane z tworzyw takich jak drewno, piano black, carbon, chrom, plastik - dstępny w kilku wariantach zapachowych
  • Neon Night 0,5L  prosty w aplikacji wosk syntetyczny w kilku wariantach zapachowych
scroll up