Maszyny polerskie i Narzędzia

Maszyny Polerskie - Odkurzacze - Mierniki Lakieru - Promienniki - Oświetlenie

Chemia samochodowa to tylko kawałek świata auto detailingu. Jest oczywiście niezbędna, ale to dopiero narzędzia do detailingu, w tym maszyny polerskie do detailingu, umożliwiają doprowadzenie wyglądu auta do perfekcji.

W Clinic4Car znajdziesz wysokiej jakości narzędzia do detailingu. Są to różnego rodzaju maszyny polerskie (rotacyjne, orbitalne, planetarne) i akcesoria: odkurzacze samochodowe, latarki doświetlające, myjki ciśnieniowe, mierniki lakieru i wiele więcej. Wszystkie narzędzia do detailingu w Clinic4Car pochodzą od najlepszych producentów, m.in.: Heckmann, Krauss, Rupes, Karcher, Blue Technology. Jeśli zależy Ci na kompletnym procesie czyszczenia i pielęgnacji auta, koniecznie zaopatrz się w maszyny do detailingu dostępne w naszym sklepie. W razie wątpliwości, skontaktuj się z nami - doradzimy.
 

Maszyny polerskie

  • Polerki rotacyjne

Zwane inaczej polerkami obrotowymi to maszyny, którymi szybko wygładzisz wybraną powierzchnię dzięki ruchowi obrotowemu. Ich ogromną zaletą jest to, że pozwalają na równomierne rozkładanie się pasty polerującej. Polerki rotacyjne świetnie sprawdzają się również podczas korekcji lakieru. W naszym sklepie auto detailingowym znajdziesz m.in. polerki obrotowe takich firm, jak Flex, Lare, Heckmann czy Rupes. 

  • Maszyny orbitalne (Dual Action)

To dobry wybór zarówno dla detailerów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z auto-detailingiem, jak i dla pasjonatów oraz profesjonalistów. Wyróżnia je przede wszystkim to, że poza ruchem rotacyjnym, wykonują także ruch oscylacyjny, który naśladuje polerowanie ręczne. Maszyny orbitalne doskonale sprawdzają się przy powierzchniach trudnych do wykończenia. U nas znajdziesz m.in. egzemplarze od takich producentów jak Heckmann, Krauss czy Lare. 

  • Maszyny planetarne

To idealny kompromis między rotacją i jej siłą cięcia, a bezpieczeństwem, które gwarantują maszyny Dual Action. Polerka planetarna posiada silnik, który zapewnia ruch oscylacyjny. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy zestaw firmy Rupes, w którym poza maszyną planetarną znajdują się także dwa rodzaje gąbek i dwie pasty polerskie.

  • Odkurzacze

Dostępne są odkurzacze do prania na sucho oraz ekstrakcyjne, takich marek jak Numatic oraz Karcher. Mierzące stal, stal ocynkowaną i aluminium, polskiej, cenionej marki Blue Technology.

  • Promienniki Lakiernicze

Posiadamy w ofercie promienniki lakiernicze marki Krauss/Heckmann.

  • Oświetlenie

Lampy inspekcyjne, lampy stojące, lampy podwieszane, czołówki, stojaki do lamp.

  • Mierniki Lakieru

scroll up