UNC-R
 

Max Protect

Max Protect to firma, która powstała w Wielkiej Brytanii, ale jej produkty szybko docenione zostały na całym świecie, przy czym używają ich zarówno profesjonaliści, jak i entuzjaści auto detailingu. Nieprzypadkowo - stworzone przez firmę “mikstury” charakteryzują się nie tylko względną łatwością aplikacji, ale przede wszystkim trwałością i brakiem konieczności wykonywania skomplikowanych zabiegów, by uzyskany efekt utrzymać przez kolejne lata. Powłoki Max Protect to ochrona doskonała dla lakieru, jak i dla innych części auta.

Powłoki Max Protect

Dla początkujących auto detailerów szczególnie polecamy powłokę UNC-R 1,5 - pierwszą na świecie, która tworzy membranę gumową na lakierze pojazdu i zapewnia mu świetną ochronę. Warto też zwrócić uwagę na ceramiczną powłokę Max Protect UNC-v1, która nie tylko jest niezwykle prosta w aplikacji, ale też zapewnia głęboki, lustrzany połysk. Oczywiście to tylko przykłady - w naszym sklepie auto detailingowym znajdziesz więcej powłok od Max Protect.

Impregnat do tkanin, niewidzialna wycieraczka, produkt do usuwania water spotów

Max Protect to nie tylko powłoki, ale także cały szereg innych, ważnych z punktu widzenia auto detailera, produktów. Max Protect UFC to na przykład świetny i trwały impregnat do tkanin, zapewniający czyszczonym powierzchniom hydrofobowość i łatwe czyszczenie. Max Protect Ultimate Glass Coat PRO to z kolei tak zwana niewidzialna wycieraczka, która po aplikacji sprawi, że nawet w złych warunkach pogodowych widoczność będzie nieporównywalnie lepsza. Co więcej, do szyb nie będą przylegały z dotychczasową łatwością ani brud, ani chociażby owady. Jeśli zaś pragniesz szybko pozbyć się water spotów, zainteresuj się produktem o nazwie Max Protect WSR 100ml, który powstał na bazie wody i może być stosowany na wszystkie praktycznie powierzchnie.

Czy Max Protect to wyłącznie chemia samochodowa?

W żadnym wypadku. W naszym sklepie auto detailingowym posiadamy chociażby wysokiej jakości aplikatory i ściereczki z mikrofibry do nakładania powłok. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów Max Protect - ich ogromna popularność to nie przypadek!
scroll up