Felgi i Opony

Felgi i opony - spraw, by robiły wrażenie!

Zarówno felgi, jak i opony, powinny być utrzymywane w stanie możliwie zbliżonym do idealnego. To trudne, jako że i jedne, i drugie, z racji swego umiejscowienia, są wyjątkowo mocno narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia. By im zapobiec, stworzyliśmy specjalną kategorię, w której znalazły się wysokiej jakości produkty, ułatwiające utrzymanie felg i opon w należytej czystości, a także ich odpowiednie zabezpieczenie.

Czyszczenie felg i opon

Produkty do oczyszczania opon i elementów gumowych auta, środki do czyszczenia felg z osadów metalicznych, deironizer do felg, żel do bieżącego mycia felg - to tylko przykłady asortymentu, jakie znajdziesz w tej kategorii. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały przetestowane w “warunkach bojowych” i z tego między innymi powodu cieszą się dużym uznaniem naszych klientów.

Zabezpieczenie felg i opon

W naszej ofercie posiadamy m.in. dressing do opon, nabłyszczacz do opon, powłokę ochronną do felg i powłokę do opon i tworzyw sztucznych. Dzięki tego rodzaju preparatom doskonale zabezpieczysz felgi i opony w swoim aucie, a także poprawisz ich wygląd.

Akcesoria do czyszczenia i mycia opon oraz felg

Produkty, które znajdziesz w podkategorii “Akcesoria” to m.in. szczotka do felg, szczotka do opon, aplikator piankowy do nakładania dressingu czy pędzelek do mycia felg.
Sprawdź pozostałe produkty z kategorii “Felgi i opony” i wybierz te, które będą Ci najbardziej potrzebne. W przypadku jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu!

scroll up