Mycie

Środki do mycia samochodu

Profesjonalne środki do czyszczenia auta

Nawet najpiękniejsze auto nie będzie robiło odpowiedniego wrażenia, gdy na jego karoserii dostrzegalne będą brud, swirle czy zacieki z kamienia. W tej kategorii znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne, by perfekcyjnie swoje auto wyczyścić i umyć, a także w fachowy i bezpieczny sposób osuszyć lakier. Jak się okazuje, każda z tych czynności wymaga pewnej wprawy, niemniej jednak wysokiej jakości chemia samochodowa i odpowiednio dobrane akcesoria mogą sprawić, że doświadczenia nabierzemy dużo szybciej, a cały proces przebiegał będzie naprawdę bezproblemowo.

Preparaty APC, piana aktywna, rękawice i gąbki do mycia auta

 Wnaszym sklepie autodetailingowym znajdziesz piany aktywne, przeznaczone do mycia wstępnego. Mogą mieć one pH zasadowe lub neutralne, mogą również wyróżniać się efektownym kolorem lub pięknym zapachem. Posiadamy też całą gamę preparatów do czyszczenia typu APC. Z pewnością zaskoczy Cię również szeroki wybór innych produktów, takich jak chociażby rękawice i gąbki do mycia auta oraz ręczniki do osuszania.

Auto idealnie czyste

 Nie pozwól, by brud, kurz czy zacieki wapienne psuły wygląd Twojego auta. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kosmetyki samochodowe oraz akcesoria, dzięki którym bez problemu utrzymasz swój pojazd w stanie idealnej czystości. Zapraszamy do zapoznania się z produktami z kategorii “mycie”. Masz pytania, potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas lub napisz - z przyjemnością Ci pomożemy!

scroll up