Trudne zabrudzenia

Usuwanie zabrudzeń z lakieru samochodowego

Na Twoim aucie pojawiły się zabrudzenia, które nijak nie dają się usunąć? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Wysokiej jakości, sprawdzone w działaniu produkty, które oferujemy, poradzą sobie z każdą niemal nieczystością. Zawdzięczają to specjalnym, opracowanym w warunkach laboratoryjnych recepturom, a w oczach laikach wykazują działanie wręcz magiczne. Producenci nieustannie pracują też nad ich udoskonalaniem, dlatego nasz sklep autodetailingowy oferuje zarówno stare i dobre klasyki, jak i mnóstwo nowości, które pomogą Ci w usuwaniu trudnych zabrudzeń.

 

Usuwanie osadów mechanicznych, usuwanie smoły, usuwanie kleju z karoserii

W naszej ofercie znajdziesz szereg preparaty, dzięki którym pozbędziesz się zabrudzeń wszelkiego typu w tym tych najtrudniejszych jak: smoła, asfalt, resztki kleju, żywica z drzew. Ponad to usuwanie owadów z lakieru samochodowego juz nie bedzie takie trudne, a rdzawe kropki na lakierze nie beda stanowiły problemu.

Glinka do lakieru

Jeśli powierzchnia lakieru Twojego auta nie jest idealnie gładka, czego przyczyną są często drobinki brudu, z pewnością zainteresuje Cię glinka do lakieru. Glinkowanie samochodu to zabieg, dzięki któremu usuniesz nawet najbardziej oporne zanieczyszczenia. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów tego preparatu - w przypadku problemów z wybraniem właściwego, po prostu spytaj o radę naszych pracowników.
W kategorii “Trudne zabrudzenia” znajdziesz także produkty do usuwania tzw. water spotów, czyli zacieków i plam, które zwykle powoduje twarda woda. Bez obaw - można pozbyć się ich naprawdę szybko, a przy okazji zapobiec powstawaniu nowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami do usuwania trudnych zabrudzeń

scroll up