Zabezpieczenie Lakieru

Zabezpieczenie lakieru samochodowego - powłoki ceramiczne, kwarcowe, polimerowe, woski

Odpowiednie zabezpieczenie lakieru sprawia, że staje się on bardziej odporny nie tylko na brud i drobne zarysowania, ale też na czynniki chemiczne i promieniowanie UV. Dodatkowo, po zastosowaniu wybranych środków (często o właściwościach samoregenerujących), ułatwione jest czyszczenie powierzchni lakieru. W tej kategorii zamieściliśmy wysokiej jakości produkty, które pomogą Ci w zwiększeniu jego ochrony.

Powłoki ochronne na lakier

W ofercie posiadamy zarówno powłoki ceramiczne, jak i kwarcowe. Dodatkowo mamy powłoki do zadań specjalnych, których głównym zadaniem jest na przykład nadanie głębi koloru czy osiągnięcie efektu lustra. Dużym powodzeniem cieszą się również powłoka tworząca membranę gumową oraz powłoka hydrofobowa.

Woski samochodowe

Szybki wosk w sprayu, płynny wosk syntetyczny, wosk hybrydowy - to tylko niektóre rodzaje preparatów, jakie oferujemy. Wybór jest na tyle szeroki, że bez problemu wybierzesz taki wosk, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Aplikacja folii ochronnych
W naszym sklepie znajdziesz również preparaty, które ułatwią Ci bezproblemową aplikację i utrzymanie w czystości folii ochronnych PPF.

Wybierz kosmetyki samochodowe renomowanych producentów w Clinic4Car!

scroll up