Ochrona lakieru

Ochrona i zabezpieczenie lakieru

Zabezpieczenie lakieru samochodowego odgrywa bardzo ważną rolę. Dzięki zastosowaniu odpowiednich powłok ochronnych zachowuje on wysoką trwałość przez długi czas. U nas mogą skorzystać Państwo z usługi zabezpieczenia lakieru na cztery sposoby. Każdy z nich ma swoje zalety, z którymi warto się zapoznać przed wykonaniem usługi. Najbardziej nowoczesną propozycją są powłoki ceramiczne - cena wykonania w naszym salonie jest naprawdę konkurencyjna. Zabezpieczenie lakierem ceramicznym to propozycja dla tych, którym szczególnie zależy na wyjątkowo trwałym efekcie. Pozostałe możliwości stanowią jednak równie sprawdzone rozwiązania. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie wyboru.

Powłoki ceramiczne

Lakier Twojego samochodu każdego dnia narażony jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, dlatego zachęcamy do zabezpieczenia go jedną z proponowanych powłok.

Wśród dostępnych na rynku możemy wymienić między innymi:

Wosk
to podstawowa ochrona Twojego lakieru. Poprawi jego wygląd, nada efekt mokrego auta oraz ułatwi usuwanie zanieczyszczeń. Działanie ochronne wosku to okres od 1 miesiąca do 12 miesięcy w zależności od zastosowanego preparatu.
 
Powłoka kwarcowa
zapewnia długotrwałą ochronę lakieru. Po jej nałożeniu możemy zauważyć ograniczone powstawanie rys, zmatowień i innych defektów. Powłoka jest odporna na promieniowanie UV, kwaśne deszcze i chemię o pH w zakresie 2-11. Jej właściwości hydrofobowe ograniczają przyjmowanie brudu i ułatwiają mycie pojazdu.
 
Powłoka ceramiczna
usługa dla najbardziej wymagających klientów, których oczekiwania są na najwyższym poziomie. Jest to najtwardsza dostępna na rynku forma zabezpieczania i zapewnia maksymalną ochronę powierzchni lakieru przed mikro zarysowaniami, promieniowaniem UV, kwaśnymi deszczami i chemią o pH w zakresie 2-12,a także solą drogową. Jej właściwości hydrofobowe ograniczają przyjmowanie brudu i ułatwiają mycie pojazdu. Polecamy profesjonalnie wykonywane przez nas powłoki ceramiczne w korzystnej cenie. Powłoki utrzymują się na lakierze 12-36 miesięcy (z odpowiednią konserwacją powłoki min 24 miesiące)


Najczęściej wyszukiwane

scroll up