poorboys

Poorboy’s World

Ogromny wybór produktów marki Poorboy’s World prosto z USA to gwarancja, że w naszym sklepie każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. W ofercie producenta znajdą się preparaty dla profesjonalnego detailera, ale i dla pasjonatów motoryzacji w ogóle.

 

Poorboy's World - sklep

Z Poorboy’s zadbasz o każdy detal zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz auta. Ochrona lakieru z woskami Poorboy’s World to nie tylko gwarancja zadowolenia, ale również łatwość aplikacji. Woski z carnaubą Poorboy’s World Natty's Paste Wax swoimi intensywnymi zapachami truskawek, gumy balonowej lub kokosa, umilą czas poświęcony na aplikację wosku. Poorboy’s World Black Hole Show Glaze to politura dedykowana ciemnym lakierom, która delikatnie oczyści i zamaskuje drobne rysy lakierowanej powierzchni. Martwi Cię, że kokpit i elementy plastikowe w aucie straciły swój dawny blask? Mamy na to radę – Poorboy’s World Natural Look Dressing nie tylko delikatnie oczyści plastiki w aucie, ale również odżywi i przywróci im dawny wygląd. Dla właścicieli aut z tapicerką skórzaną, którzy lubią  

zapach świeżej skóry

polecamy odświeżacz samochodowy o takim właśnie zapachu – Poorboy’s World Air Freshener Leather w wygodnej butelce z atomizerem. A jeżeli wiozłeś w aucie pupila lub przypadkowo pobrudziłeś tapicerkę jedzeniem - sięgnij po nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska Poorboy’s World Enzyme Stain & Odour Remover, który doskonale poradzi sobie z nieprzyjemnym zapachem, a także wywabi plamy pochodzenia organicznego.  

Sprawdź naszą ofertę produktów Poorboy’s World i wybierz potrzebne Ci artykuły. Nie wahaj się skorzystać z naszej pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba - chętnie pomożemy Ci w ich wyborze.  

scroll up