rupes big foot
 

Rupes

Rupes to włoska firma rodzinna, założona w Mediolanie w roku 1947. Od początku swego istnienia przykłada ona bardzo dużą wagę zarówno do innowacji produktowych, jak i do wysokiego poziomu jakości samej produkcji. Dzięki temu stała się znanym na całym świecie wytwórcą narzędzi elektrycznych i akcesoriów, między innymi do auto detailingu. Produkty końcowe Rupes, poza bardzo wysoką jakością, odznaczają się również bezpieczeństwem stosowania.

Maszyny polerskie Rupes

Urządzenia te stanowią sporą część gamy produktowej firmy, a nasz sklep auto detailingowy również posiada je w swojej ofercie. Są to zarówno niewielkie maszyny polerskie, jak na przykład Rupes Big Foot LHR12E Duetto DELUXE (świetnie wyważona i naprawdę lekka), jak i modele kultowe - na przykład uwielbiana przez detailerów Rupes Big Foot LHR15 Mark III DLX, która skraca czas poświęcony na polerowanie nawet o 50%. A to tylko niewielka część dostępnej oferty maszyn polerskich włoskiego producenta.

Gąbki polerskie i pady polerskie

W naszym sklepie bez problemu znajdziesz gąbkę mocno ścierną, gąbkę miękką czy bardzo twardą, tnącą gąbkę polerską. Ciekawym produktem jest również Rupes Big Foot Gąbka Ultrafine 130/150mm - miękka gąbka wykończeniowa, a także Rupes Big Foot COARSE 80/100 mm - pad mocno tnący z mikrofibry.

Oczywiście oferta firmy Rupes nie kończy się na maszynach polerskich, gąbkach i padach. Wśród innych dostępnych produktów znajdziesz m.in. pasty polerskie, futra polerskie czy pasy detailingowe. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem włoskiego producenta, a w przypadku pytań służymy fachową pomocą.

scroll up