ScanGrip

Dobre oświetlenie to podstawa przy wykonywaniu większości zabiegów auto detailingowych. Producentem, który wyspecjalizował się w wytwarzaniu tego rodzaju sprzętu, jest duńska firma ScanGrip. W Europie jest ona zdecydowanym liderem wśród podmiotów oferujących oświetlenie dla profesjonalistów, w tym nowoczesne oświetlenie LED. Warto dodać, że firma założona została w roku 1906, zatem ma już dobrze ponad 100 lat. Wszystkie jej produkty powstają w Danii, na dodatek we własnych fabrykach. Sama swego sukcesu upatruje przede wszystkim w stale wprowadzanych innowacjach, a trzeba przyznać, że sukces z pewnością osiągnęła, i to duży.

Lampa ledowa, latarka inspekcyjna

Potrzebujesz długiej lampy z teleskopowym uchwytem, dzięki której bez problemu oświetlisz wnętrze swojego auta? Zapoznaj się z produktem o nazwie Scangrip Line Light Bonnet. W pracach detailingowych sprawdzi się też wyjątkowo trwała i mocna (2500 lumenów) lampa inspekcyjna Scangrip Multimatch 2. W naszym sklepie auto detailingowym znajdziesz też latarki LED duńskiego producenta, takie jak na przykład Scangrip Matchpen o wielkości długopisu, która doskonale sprawdzi się podczas miejscowej inspekcji lakieru. A co powiesz na latarkę czołową, dzięki której przy pracy zawsze będziesz miał wolne ręce, a miejsce oświetlenia precyzyjnie ustawisz? Takie możliwości da Ci Scangrip Sensor 2, zamontowana na elastycznej opasce, którą założysz na głowę (latarka waży zaledwie 120 g!).

Inne produkty ScanGrip

Wymieniony powyżej asortyment to oczywiście tylko niewielka część oferty, którą posiadamy. Warto również dodać, że poza lampami i latarkami w naszym sklepie nabyć możesz również wygodne i funkcjonalne statywy mobilne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ScanGrip - chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru!
scroll up