shiny logotyp

Shiny Garage

 

Shiny Garage to polski producent kosmetyków samochodowych. Jest to marka stworzona przez pasjonatów auto detailingu. W swojej ofercie posiadają zarówno pachnące, kolorowe piany aktywne o neutralnym pH, odświeżacze do wnętrza samochodu z serii Shiny Garage Air Freshener, środki do prania tapicerki, bonetowania podsufitki (czyli prania z wykorzystaniem minimalnej ilości wody ) – świetnym produktem tego typu jest Shiny Garage Extra Dry. Wśród produktów od Shiny Garage w naszym sklepie auto detailingowym znajdziecie również środki do dekontaminacji lakieru, do czyszczenia felg aluminiowych, dressingi do opon potocznie zwane czernidłem do opon, glinki do lakieru oraz wiele innych autokosmetyków. Chemia samochodowa od Shiny Garage łączy w sobie zarówno skuteczność w działaniu jak również korzystną cenę.

Kosmetyki samochodowe Shiny Garage sprawią, że Twoje auto poczuje się w domowym garażu jak w auto spa. Kosmetyka auta produktami tej firmy to gwarancja, że czyszczenie samochodu będzie nie tylko skuteczne ale tez przyjemne.

Jednymi z bardziej znanych i lubianych kosmetyków tego produkcenta są: Morning Dew Quick Detailer, niebieska piana aktywna Blue Foam 

scroll up