sg

Shiny Garage

Shiny Garage to polski producent kosmetyków samochodowych. Jest to marka stworzona przez prawdziwych pasjonatów auto detailingu. W swojej ofercie posiadają zarówno pachnące, kolorowe piany aktywne o neutralnym pH, odświeżacze do wnętrza samochodu z serii Shiny Garage Air Freshener, środki do prania tapicerki, czy bonetowania podsufitki (czyli prania z wykorzystaniem minimalnej ilości wody ) – świetnym produktem tego typu jest Shiny Garage Extra Dry.  

Dekontaminacja lakieru, czyszczenie felg, glinki do lakieru

Wśród produktów od Shiny Garage w naszym sklepie auto detailingowym znajdziecie również środki do dekontaminacji lakieru, do czyszczenia felg aluminiowych, dressingi do opon potocznie zwane czernidłem do opon, glinki do lakieru oraz wiele innych auto kosmetyków. Chemia samochodowa od Shiny Garage łączy w sobie zarówno skuteczność w działaniu, jak i korzystną cenę.
Jednymi z bardziej znanych i cenionych kosmetyków tego producenta są: Morning Dew Quick Detailer oraz niebieska piana aktywna Blue Foam Kosmetyki samochodowe Shiny Garage sprawią, że Twoje auto poczuje się w domowym garażu jak w auto spa. Kosmetyka auta produktami tej firmy to gwarancja, że czyszczenie samochodu będzie nie tylko skuteczne ale również przyjemne.

 

scroll up