soft99

SOFT99

Soft99 to legendarna firma prosto z Japonii produkująca chemię samochodową. Kosmetyki samochodowe od Soft99 to połączenie innowacyjności i skuteczności działania produktów z atrakcyjną ceną.

Soft99 to japońska marka, która na dobre zagościła wśród fanów autodetailingu na całym świecie. Ich bestsellery znane w całym „detailing world” to w szczególności woski syntetyczne Fusso Coat 12 Months, Extreme Gloss Kiwami zapewniające idealne kropelkowanie, efekt lustra oraz ochronę lakieru przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Brakuje Ci czasu i chcesz na szybko poprawić wygląd swojego auta? Przed Tobą przygotowanie auta do sprzedaży? Quick detailer Soft99 Luxury Gloss to wosk w sprayu, bardzo łatwy w aplikacji, który nada lakierowi nowego blasku.
Produkt numer jeden od Soft99 to również niewidzialna wycieraczka Ultra Glaco zapewniająca hydrofobowość oraz mniejszą podatność na przyczepianie się brudu do szyb.
Wśród produktów marki Soft99 na pólkach naszego sklepu auto detailingowego znajdziecie również cleanery pod wosk samochodowy Micro Liquid Compound, które idealnie przygotują powierzchnię Twojego auta pod aplikację wosku.
 

scroll up