sonax logo

Sonax

Sonax to lider kosmetyków samochodowych na rodzimym rynku niemieckim. Co więcej, marka ta jest doskonale rozpoznawalna w ponad 100 krajach na całym świecie. Ponad 60-letnie doświadczenie Sonax sprawia, że oferowana chemia samochodowa sprosta oczekiwaniom zarówno nowicjuszy auto detailingu, jak i profesjonalistom. Produkty Sonax dzielą się na dwie linie. Produkty ogólnodostępne na każdej stacji benzynowej, w marketach -  takie jak odmrażacz do szyb, silikon do uszczelek, zimowy płyn do spryskiwaczy. Druga linia profesjonalna dostępna jest tylko w wyselekcjonowanych sklepach i studiach auto detailingowych.

Produkty SONAX w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu auto detailingowego znajdziesz obie serie. Są to produkty profesjonalne, cechujące się wysoką jakością oraz niesamowitą skutecznością działania. W ofercie dostępne są pasty polerskie o różnej gradacji np. pasta mocno tnąca Sonax Profiline CutMax 06/03, Sonax Cut&Finish 05/05 czyli pasta one step, Sonax Perfect Finish 04/06 – pasta finiszowa. Znajdziecie u nas również pianki do czyszczenia tapicerki skórzanej - Sonax Leather Cleaner, bestsellerowy produkt Sonax BSD Brilliant Shine Detailer - quick detailer który nada blasku lakierowi Twojego auta. Na półkach nie zabrakło Sonax Polymer NetShield czyli powłoki polimerowej, która sprawi, że Twoje auto uzyska powłokę hydrofobową odpychającą brud oraz wodę, a lakier nabierze głębi i połysku. Oprócz lakieru warto jednak zadbać również o reflektory. Sonax Profiline HeadLight Protection to środek w sprayu do zabezpieczenia ich powierzchni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Niezależnie czy jesteś laikiem w kwestii auto detailingu, czy też profesjonalnym detailerem – wśród chemii samochodowej marki Sonax na półkach naszego detailing shopu znajdziesz produkt odpowiedni dla siebie.

scroll up