Zapachy w puszce

Zapachy do samochodu w puszce

Poczuj się jak w salonie, kiedy otwierając drzwi, wdychasz zapach nowego samochodu. Z tą różnicą, że teraz możesz cieszyć się ulubionym zapachem samochodowym, nie ograniczając się do popularnego aromatu New Car. Zupełnie nowa formuła zapachu samochodowego zaskoczy Twoich pasażerów, kiedy tylko wsiądą do Twojego samochodu. Zdecyduj się na świetne zapachy samochodowe w puszce i pozwól, aby przyjemny zapach towarzyszył Ci na każdej przejażdżce.

Zapachy do samochodu w puszce - jaki wybrać?

Do wyboru masz całą gamę zapachów, które wypełnią wnętrze auta przyjemnym aromatem. Jesteś fanem owocowych aromatów? Wybierz intensywny zapach wanilii, truskawki lub melona. Jeśli wolisz zapachy samochodowe o nieoczywistych aromatach, estetyczna puszeczka uraczy cię zapachem letniej bryzy, skóry, czy nawet gumy balonowej! Warto także sprawdzić nasz bestseller, czyli zapach samochodowy w puszce o uniwersalnym zapachu New Car.

Wybrałeś już swój ulubiony zapach, który od teraz będzie wypełniał wnętrze Twojego samochodu? Zgrabna puszka zapachowa Car Scents kryje w swoim wnętrzu prawdziwą eksplozję świeżości. W środku puszki znajdują się kawałki drewna nasączone wonnymi olejkamiw wybranym aromacie. Po prostu otwórz ją, umieść w miejscu, w którym nie będzie przeszkadzała i pozwól roztaczać puszce Scents zapach.

Przyjemny zapach samochodowy na zawołanie

Zbyt intensywny zapach przeszkadza Ci się skupić na jeździe? Nic prostszego. Wentylowana pokrywka pozwala Ci kontrolować wydzielanie zapachu, wystarczy, że przekręcisz ją tak, aby nie odsłaniać wszystkich otworów. A jeśli intensywny zapach w samochodzie jest tym, na czym Ci zależy, odsłoń więcej wylotów puszki, a aromat zapachu samochodowego wypełni kabinę auta.

Jak działa puszka zapachowa?

Większość zapachów samochodowych w puszce zawiera specjalne bloczki (zwykle z drewna) nasączone wonnymi olejkami. W przypadku California Scents puszka zapachowa zawiera 3 bloczki z drzewa cedrowego nasączone wonnymi olejkami zapachowymi. Po prostu otwórz wieczko i pozostaw zapach samochodowy w puszce, na przykład w otworze na kubek.

Kompaktowa i lekka konstrukcja umożliwia umieszczenie puszki w wielu miejscach w samochodzie. Jeśli zapach samochodowy wydaje się zbyt intensywny, pozostaw zapach za siedzeniem kierowcy. Zapach utrzymuje się nawet do 60 dni. Najlepsze właściwości zapachowe puszka uwalnia w temperaturach powyżej 8°C. Więcej informacji znajdziesz w opisie wybranego produktu.

scroll up