Zapachy w sprayu

Zapachy do samochodu w sprayu 

Zapach może wywoływać dobre myśli, podnosić pozytywną energię i tworzyć wspomnienia, które zostaną zapamiętane na długo. Gorzej, gdy Twoi pasażerowie zapamiętają nieprzyjemny zapach w Twoich samochodzie. Szczególnie gdy chcesz na nich wywrzeć dobre wrażenie. Samochody to z reguły zamknięte przestrzenie pozbawione cyrkulacji powietrza. To i różne sezonowe zmiany oraz inne czynniki środowiskowe mogą łatwo powodować nieprzyjemne zapachy. Jeśli nie chcesz, aby uwielbiane dotąd przejażdżki zamieniły się w nieprzyjemne doświadczenie, zainwestuj w coś, co skutecznie usunie nieprzyjemne zapachy z wnętrza Twojego auta. Odświeżacz powietrza w sprayu pomoże Ci opanować kłopotliwą sytuację.

Ekskluzywne perfumy do samochodu

Szukasz produktu, który nie tylko odświeża, neutralizuje i pochłania wszelkie niepożądane zapachy, ale również sprawia, że wnętrze Twojego samochodu wypełni długo utrzymująca się woń perfum? Zatem szukasz perfumowanych zapachów, przemyślanej kompozycji typowo perfumeryjnej mieszanki. Piżmo, cynamon i róża, a może cytrusy z tuberozą doprawione nutą drzewa sandałowego? Ekskluzywne perfumy do samochodu możesz rozpylić na dywaniki lub do kratki od nawiewu powietrza. Dozuj tę przyjemność i ciesz się pachnącym autem przez długi czas.

Atomizery samochodowe

Atomizer samochodowy to alternatywa dla odświeżaczy w puszkach czy zawieszkach. W swojej formie przypomina odświeżacze powietrza, jakie mamy w domach. Podobnie jak odświeżacze powietrza, atomizery samochodowe po naciśnięciu na dozownik roztaczają wokół woń, mającą na celu usunięcie nieprzyjemnego zapachu. Takie odświeżacze powietrza do samochodu mogą być stosowane na fotele lub dywaniki.

Zapach do samochodu w sprayu — co obniża jego działanie?

Samochód jest często narażony na skrajne czynniki atmosferyczne. Niestety obniżają one działanie produktów typu zapach do samochodu w sprayu. Głównie chodzi o niską temperaturę (poniżej -5°C) lub skrajnie wysoką (powyżej 30°C). Zapachy samochodowe niekoniecznie będą też skuteczne, jeśli nie wykonujesz okresowego serwisu klimatyzacji.

Zapach samochodowy — wybierz swój aromat

Gdy wybierzesz już formę sprayu na niepożądane zapachy w samochodzie, pozostaje wybrać ulubiony zapach. Czy będzie to wanilia z domieszką mandarynki, czy ostra gałka muszkatołowa? A może orientalne drzewo sandałowe lub drzewo cedrowe? Jeśli wolisz nieco delikatniejsze wonie, spodobać Ci się może mandarynka, pomarańcza, tonka bean, jaśmin lub róża. Fanom bardzo delikatnych i świeżych zapachów zazwyczaj poleca się zapachy typu zielona herbata. Który zapach samochodowy wybierzesz?

scroll up