WS LOGO NOWE - wersja podstawowa

Work Stuff

Auto detailing to nie tylko chemia samochodowa, ale również niezbędne do pracy akcesoria. Work Stuff to marka, która za cel obrała sobie dostarczanie na rynek sprzętu i akcesoriów najwyższej jakości. Nie chodzi przy tym wyłącznie o rynek polski, bo produkty Work Stuff dostępne są również m.in. w Niemczech, w Wielkiej Brytanii, w Szwecji, w Belgii, we Włoszech, w Hiszpanii i na Ukrainie. W naszym sklepie auto detailingowym znajdziesz bogaty wybór akcesoriów tej marki.


Pędzelek Detailingowy Work Stuff

Listę dostępnych produktów otwiera pędzelek detailingowy, którego w swojej ofercie mamy kilka rodzajów. Przykładem może być chociażby Work Stuff - Pędzelek Detailingowy 24mm o gęstym i delikatnym włosiu, a także podwójnie lakierowanym trzonku, który świetnie sprawdzi się przy pracach auto detailingowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. Warto zwrócić także uwagę na Work Stuff Pędzelek Detailingowy 16mm Black - pędzelek do ciężkich zabrudzeń, który posiada włókno syntetyczne o zwiększonej precyzji i sile.

Miękka glinka, rękawica do mycia, wiadro z separatorem

Jeśli chciałbyś szybko i efektywnie wyczyścić swoje auto z niewielkich zabrudzeń i nalotów, z pewnością zainteresuje Cię Work Stuff Clay Bar Spot - średniej twardości glinka, która szybko poradzi sobie z tego rodzaju zabrudzeniami. Potrzebujesz wysokiej jakości rękawicy do mycia pojazdu? Nie zawiedzie Cię Work Stuff Storm Wash Mitt - rękawica o dużej powierzchni myjącej, wykonana z gęstej i delikatnej mikrofibry. Work Stuff Yellow Bucket to z kolei niezwykle przydatne wiadro z separatorem, które również znajdziesz w naszym sklepie auto detailingowym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Work Stuff w naszym sklepie. Wybór jest naprawdę imponujący - bez trudu znajdziesz interesujący Cię produkt. W razie jakichkolwiek problemów z decyzją służymy Ci oczywiście radą i pomocą!

scroll up