KochChemie Heavy Cut H8.02 1L

KochChemie Heavy Cut H8.02 1L


  • KochChemie Heavy Cut H8.02 1L pasta polerska mocno tnąca
Cena207.50 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentKochChemie
Status Dostępny
Pasta polerska mocno ścierna, HEAVY CUT, polerowanie lakieru, usuwanie głębokich rys, korekta, mocne cięcie. politura, H8, Koch

KochChemie Heavy Cut 8.02 250ML to innowacyjna pasta do mocnego cięcia, która dzięki swoim właściwościom ściernym jest w stanie usunąć naprawdę głębokie rysy!

Heavy Cut 8.02 Innowacyjna pasta polerska przeznaczona do szybkiego polerowania mocno zwietrzałych lakierów, wyeliminowania głębokich rys, skutecznego usuwania nalotu po lakierowaniu i śladów ściernych po papierze ściernym o gradacji 1500. Heavy Cut 8.02 z jej bardzo jednorodnymi ziarnami ściernymi osiąga bardzo wysoki poziom szlifowania z doskonałym połyskiem. Może być polerowana przez długi czas bez przywierania i formowania się pyłków. Doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów lakierów (zarówno miękkich jak również odpornych na zadrapania).

Dziedziny zastosowania: Powłoki lakiernicze na samochodach osobowych, pojazdach użytkowych, motocyklach, itp.

Zalecane stosowanie: Wcierać za pomocą polerki rotacyjnej w połączeniu z futrem polerskim z wełny owczej (przy usuwaniu zmatowień po papierze o ziarnistości 1500-2500) lub gąbki polerskiej (przy usuwaniu zmatowień po papierze o ziarnistości 2500-5000) wykonując ruchy na krzyż. Politurę nanosić ze średnią prędkością obrotową wywierając średni nacisk. W celu uzyskania idealnej powierzchni zalecamy dodatkowe wypolerowanie politurą antyhologramową o wysokim połysku (Hochglanz-Antihologramm-Politur).

 

Rada Detailera: 

Przed użyciem potrząśnij opakowaniem pasty. Nie widać tego ponieważ  zazwyczaj opakowania nie są przezroczyste ale potrafią się rozwarstwiać co jest naturalnym procesem.

 

RozcieńczenieGotowy do użycia
Ścieralność (0-10)7,5
Połysk (0-10)5,0

 

Doskonałymi zamiennikami są min.:

Honey Combination Cutting Compound 1 1L

FX Protect pasta polerska Heavy Cut 1L

KochChemie H9.02 Heavy Cut 1L

3D Car Care ACA 500 X-tra Cut Compound 946ml

ZviZZer HC4000 Heavy Cut Red 750ml

scroll up