Honey Cutting Compound 1 – profesjonalna pasta polerska o wysokiej sile cięcia
Skuteczność i prostota w jednym produkcie
Honey Cutting Compound 1 to uniwersalna pasta polerska o wysokiej mocy ściernej (cut 5/6), zaprojektowana z myślą o efektywnym usuwaniu głębokich zarysowań, oksydacji i poważnych defektów lakieru. Doskonale sprawdza się zarówno w rękach początkujących detailerów, jak i profesjonalistów, którzy oczekują szybkiego i przewidywalnego efektu cięcia.
Dzięki zoptymalizowanej formule wodnej, pozbawionej silikonów i wypełniaczy, pasta nie maskuje defektów, lecz usuwa je realnie, pozostawiając czystą, autentycznie odnowioną powierzchnię.
Uniwersalne zastosowanie – doskonała baza do dalszej korekty
Pasta Honey Cutting Compound 1 została opracowana tak, by można ją było stosować na większości lakierów – zarówno miękkich, jak i twardych. Idealnie współpracuje z maszynami Dual Action i rotacyjnymi, a także z różnymi rodzajami padów – od twardych cięcia po średnie lub miękkie w celu poprawy połysku.
Pomimo swojej mocy tnącej, produkt pozostawia zaskakująco przyzwoite wykończenie (gloss 3/6), co często pozwala ograniczyć proces do jednego etapu lub skrócić pracę przy wieloetapowej korekcie.
Wysoki komfort pracy i czystość stanowiska
Formuła pasty oparta na wodzie gwarantuje:
- łatwe rozprowadzenie,
- brak pylenia,
- łatwe docieranie po wypracowaniu,
- czyste stanowisko pracy bez potrzeby intensywnego doczyszczania.
Dzięki temu Honey Cutting Compound 1 pozwala utrzymać wysoki standard pracy nawet podczas długich sesji polerowania.
Dlaczego warto wybrać Honey Cutting Compound 1?
- Skuteczna siła cięcia (5/6) – usuwa głębokie defekty lakieru, oksydacje i zarysowania.
- Zadowalające wykończenie (3/6) – powierzchnia po polerowaniu jest gładka i klarowna.
- Brak silikonów i wypełniaczy – efekt nie jest maskowany, lecz faktyczny.
- Formuła wodna – łatwa w czyszczeniu, ekologiczna i bezpieczna dla lakieru.
- Uniwersalność – do maszyn DA i rotacyjnych, dla profesjonalistów i początkujących.
- Czysta praca – minimalne pylenie i proste docieranie.
Sposób użycia
- Wstrząśnij opakowaniem przed użyciem, aby wymieszać składniki – naturalne rozwarstwienie jest normalnym zjawiskiem.
- Nałóż niewielką ilość pasty (4–5 kropli) na pad polerski.
- Rozprowadź produkt po powierzchni na niskich obrotach, a następnie poleruj z umiarkowanym dociskiem.
- Wypracuj pastę, aż stanie się przejrzysta i oleista.
- Usuń pozostałości miękką mikrofibrą i sprawdź efekt pod latarką inspekcyjną.
Doskonałymi zamiennikami są min.:
KochChemie H9.02 Heavy Cut 1L
3D Car Care ACA 500 X-tra Cut Compound 946ml
ZviZZer HC4000 Heavy Cut Red 750ml
EAN: 5907751130527