3M Mleczko Polerskie Extra Fine Plus 1L

3M Mleczko Polerskie Extra Fine Plus 1L


  • 3M Mleczko Polerskie Extra Fine Plus 1L pasta polerska - żółty korek
Cena199.00 zł
Dostawa od 15.00 zł
Producent3M
Status Dostępny
mleczko polerskie lekko ścierne

Mleczko polerskie Extra Fine 3M 80349S

Jest to mleczko lekko ścierne - drobnoziarniste, polerujące.
Odpowiednie do zastosowania na odpornych na zarysowania nowoczesnych powłokach lakierów i na starych powłokach lakierniczych. Doskonałe efekty uzyskuje się zarówno przy polerowaniu maszynowym jak i ręcznym.
Idealny produkt do szybkiego usuwania drobnych zarysowań powstałych na skutek szlifowania drobnym papierem ściernym. Efektem stosowania jest charakteryzująca się idealnie gładka powierzchnia z wysokim połyskiem.

Wskazówki do stosowania:

  • Przed użyciem warto ręcznie wymieszać zawartość butelki przez wstrząsanie.
  • Środek używany powinien być z gąbką polerską w kolorze żółtym 3M 50488, osadzoną na rzepie ( padzie polerskim).
  • Ilość rozprowadzanego materiału dzielimy na dwie części - jedną nanosimy bezpośrednio na element, a drugą na powierzchnię gąbki w celu jej zwilżenia. W systemie polerskim 3M dodatkowe ciągłe namaczanie gąbki nie jest już konieczne.
  • Używanie oryginalnego talerza oporowego 3M ułatwia płynną regulację docisku. Kiedy rozpoczyna się polerowanie nacisk podkładki powinien być większy - stopniowo zmniejszamy go wraz z wysychaniem środka.  
  • Do aplikacji ręcznej na niewielkich powierzchniach i do usuwania pozostałości mleczka zaleca się stosowanie mikrofibry w kolorze żółtym 3M 50400.
scroll up