CleanTech Leather Cleaner 500ml

CleanTech Leather Cleaner 500ml


  • Cleantech Leather Cleaner 500ml - produkt do czyszczenia skórzanej tapicerki
Cena37.99 zł
Dostawa od 15.00 zł
ProducentCleanTech
Status Niedostępny
produkt do czyszczenia skórzanej tapicerki

Leather Cleaner - czyszczenie skórzanej tapicerki
Skórzana tapicerka samochodowa jest wymagającym elementem w kontekście czyszczenia – wyjątkowo łatwo ją uszkodzić, jeśli zastosuje się nieodpowiednie środki pielęgnacyjne. Czyszczenie skórzanej  tapicerki w pojeździe będzie łatwiejsze dzięki stworzonemu preparatowi Leather Cleaner. Doskonale myje on skórzane powierzchnie, nie niszcząc ich i będąc bezpiecznym dla ich delikatnej struktury.

Dzięki optymalnie skomponowanej formule środek ten nie odbarwia skóry i skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Jest wydajny i gotowy do użycia - nie wymaga rozcieńczania ani specjalnych przygotowań przed zastosowaniem. Ten produkt może być używany do czyszczenia skórzanej tapicerki w każdym kolorze.

Nanieś środek na tapicerkę – można wykorzystać do tego pianownicę lub zastosować preparat bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Do szorowania najlepiej użyć szczotki, dedykowanej tapicerkom skórzanym. Po skończeniu czyszczenia skórzanej tapicerki, powierzchnię należy wytrzeć do sucha ściereczką z mikrofibry i pozostawić do wyschnięcia. Chcąc uzyskać maksymalną ochronę i efekt impregnacji, warto zastosować dodatkowo preparat konserwujący, również dostępny w naszym sklepie.  

Cechy produktu:
- do każdej tapicerki skórzanej
- wydajny
- łatwy w użyciu
- pH 5 – neutralne dla wyrobów skórzanych 

Sposób użycia:
Nanieś produkt bezpośrednio lub przy pomocy mini-pianownicy. Rozpocznij mycie delikatną szczotką do czyszczenia tapicerki skórzanej.
Po umyciu tapicerkę przetrzyj mikrofibrą i zostaw do wyschnięcia.
Zabezpiecz czyszcznoną powierzchnię preparatem CleanTech Co Leather Protector, by ją wypielęgnować i chronić przed zanieczyszczeniami.
 
UWAGA
Nie nanoś produktu na powierzchnie rozgrzane ani te znajdujące się w bezpośrednim słońcu.

scroll up