Walther Pilot

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Dostępność

Dostępność
Wybrane filtry: 0
Nie znaleziono pasujących filtrów

(1 produkt)

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

Walter Pistolet do farbowania

Brak w magazynie

Walther Pilot

Niedostępny

Walter Pistolet do farbowania

brak ocen produktu

1 686,00 zł

brak ocen produktu

Szybki podgląd Szybki podgląd

Produkt wyprzedany

Zostaw nam swój e-mail, a my damy Ci znać jak tylko produkt będzie ponownie dostępny

Hmm... Z jakiegoś powodu nie udało nam się zapisać Twojego adresu, spróbuj proszę jeszcze raz

Jesteśmy w kontakcie

Zapisaliśmy Twój adres. Damy znać jak tylko produkt będzie dostępny. Do usłyszenia!

Zobacz jako:

Produktów na stronie:

Produkty marki Walther Pilot

Światowy lider w dziedzinie urządzeń i systemów do aplikacji oraz transportu materiałów płynnych, jest niekwestionowanym specjalistą z bogatym doświadczeniem. Jego wszechstronna oferta obejmuje pistolety natryskowe (zarówno ręczne, jak i automatyczne), pompy tłokowe i membranowe, zbiorniki ciśnieniowe, półkabiny lakiernicze, mieszadła oraz środki ochrony osobistej.

Produkty Walther Pilot, znane z doskonałej jakości, są niezbędne do aplikacji różnorodnych mediów płynnych o różnej lepkości, takich jak farby, emalie, kleje, oleje czy substancje spożywcze. Znajdują one zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, a firma stale dąży do doskonalenia produktów z myślą o ekonomii, ochronie środowiska, bezpieczeństwie pracy i korzyściach dla użytkownika.

Walther Pilot to nie tylko producent komponentów i systemów najwyższej jakości, ale także nośnik ogromnej wiedzy. Zatrudniając około 140 osób, firma skupia się na perfekcji w każdym szczególe. Biura zarządu i produkcja pistoletów lakierniczych mieszczą się w miejscowości Wuppertal, gdzie historia firmy się rozpoczęła w 1923 roku.

Zasada 'MADE IN GERMANY' charakteryzuje Walther Pilot od prawie wieku. Wszystkie produkty, w tym pistolety natryskowe, pojedyncze elementy i systemy do powlekania powierzchni, są projektowane i wytwarzane w Niemczech. Ambicja, doświadczenie i wiedza sprawiają, że marka odnosi sukcesy na całym świecie, zapewniając wysoką jakość profesjonalnych produktów 'Made in Germany'